Спеціальні потреби

В Буркіна-Фасо військові звільнили захоплений ісламістами готель

  • Голос Америки

Горить автомобіль біля готелю в столиці Буркіна-Фасо

Горить автомобіль біля готелю в столиці Буркіна-Фасо

Представники уряду Буркіна-Фасо повідомили про закінчення облоги фешенебельного готелю в столиці ймовірними ісламськими екстремістами. В результаті інциденту загинули 23 особи з 18 країн.

Органи влади кажуть, що в ході операції звільнено 126 заручників з готелю Splendid та що щонайменше 30 звільнених заручників були поранені. Офіційні особи кажуть, що в операції загинуло щонайменше троє екстремістів. Четвертого було знайдено і вбито пізніше неподалік готелю. Повідомляється, що серед чотирьох екстремістів були дві жінки.

Президент Буркіна-Фасо Роч Марк Кристіан Каборе, який зайняв посаду минулого місяця, відвідав в суботу готель. Він назвав атаку «боягузливою і огидною».

В операції звільнення готелю взяли участь урядові сили, а також французькі військовослужбовці. Столичний готель в Уагадугу популярний серед іноземців і службовців ООН.

Дивіться також: Стівен Бланк: Україна щодня стає сильнішою, а Росія - слабкою

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

XS
SM
MD
LG