Спеціальні потреби

Клінтон пообіцяла станцювати на вулицях Омаги разом з Ворреном Баффетом


Кандидат від Демократичної партії Гілларі Клінтон, за результатами опитування телеканалу CNN, випереджає республіканця Дональда Трампа на 9%. Оглядачі відмічають, що росту її популярності сприяють як успішний загалом з’їзд Демократичної партії, так і невдалі заяви її опонента, як критика на адресу батьків солдата-мусульманина, що загинув в Іраку.

Що, взагалі немає межі того, як низько може пасти цей чоловік? Обливати брудом родину військового героя? Ганьбити Маккейна за те, що він був у військовому полоні?

Після спільного триденного турне автобусом Гілларі Клінтон та Тім Кейн, кандидат у віце-президенти, розділилися. Клінтон відправилася в штат Небраску, а Кейн - у свою рідну Вірджинію, штат, в якому він служив губернатором. Вірджинія – так званий штат-гойдалка, який може проголосувати як за кандидата-демократа, так і за республіканця. Голосуйте за тих, хто поважає жертви наших військових та людську гідність - закликав Кейн.

«Що, взагалі немає межі того, як низько може пасти цей чоловік? Обливати брудом родину військового героя? Ганьбити Маккейна за те, що він був у військовому полоні? Казати, що американське військо – це катастрофа, коли два мільйони молодих американських чоловіків та жінок йдуть добровільно служити під час війни, намагаючись допомогти своїй країні? Трамп таке розповідає і хоче бути головнокомандуючим?!» - запитував він виборців.

Але люди вірили в нього, слухали його «пісні», а у результаті втратили до 90% своїх вкладень.

Тим часом Гілліарі Клінтон з’явилася перед виборцями міста Омаха, штат Небраска, не одна, а в компанії другої найбагатшої людини Америки, мільярдера Воррена Баффета, який теж є мешканцем цього міста. Слідом за іншим мільярдером та колишнім мером Нью-Йорка Майклом Блумберґом, який назвав Дональда Трампа аферистом, Баффет розкритикував бізнес талант Трампа.

«Якщо мавпа кине дротик на аркуш зі списком акцій компаній, то вона в середньому заробить 150 %. Але люди вірили в нього, слухали його «пісні», а у результаті втратили до 90% своїх вкладень. Ви знаєте історію його підприємств, коли він раз за разом оголошував банкрутство. І я не знаю жодного іншого бізнесмена, який би хизувався своїм банкрутством», - говорить Баффет.

Дональд Тармп відмовляється оприлюднювати свою податкову декларацію, пояснюючи це тим, що його компанії проходять аудит. Баффет каже, причина в іншому – йому є, що приховувати. В американській пресі фігурують різні версії таємничості кандидата – російські інвестиції, обмаль благодійних пожертв або значно менші статки ніж Трамп про це заявляє.

Баффет зробив йому пропозицію:

«Я теж проходжу аудит. Я із задоволенням зустрівся б з ним в будь-якому місці до виборів. Я покажу йому свою податкову декларацію, а він мені свою. Ніхто нас за це не заарештує. Законом це не забороно. І ми дамо можливість людям поставити нам питання щодо деталей в наших деклараціях».

Якщо ваш конгресовий округ матиме найбільший відсоток виборців серед усіх округів, і, звичайно, якщо я виграю, після того як я стану президентом, я сюди приїду і ми разом з Ворреном станцюємо на вулицях Омаги.

На виборчу дільницю Воррен Баффет пообіцяв привести як мінімум 10 виборців, яким інакше було б важко туди дістатися. Поєднати виконання громадянського обов’язку із водійським він закликав і інших. Під це навіть створили спеціальний веб-сайт. Клінтон ця ідея дуже сподобалася.

«Я хочу ще додати до того, що запропонував Воррен. Якщо ваш конгресовий округ матиме найбільший відсоток виборців серед усіх округів, і, звичайно, якщо я виграю, після того як я стану президентом, я сюди приїду і ми разом з Ворреном станцюємо на вулицях Омаги», - пообіцяла Клінтон.

Про підтримку Клінтон заявив ще один популярний мільярдер, власник баскетбольної команди Марк Кюбан, а також – колишня радниця Джеба Буша Селлі Бредшо та низка провідних республіканців. Але найкращою новиною для демократів є інша. Згідно з опитуванням того ж CNN, 91% тих, хто на партійних виборах підтримав Сандерса, готовий проголосувати за Клінтон.

XS
SM
MD
LG