Спеціальні потреби

Росія має намір нарощувати ядерні сили


Міністр оборони Росії Сергій Шойгу

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу також повідомив про створення трьох нових військових дивізій на західному напрямку.

У 2016 році Росія створить три нові військові дивізії на західному напрямку і має почати експлуатувати п`ять ракетних полків стратегічних ядерних сил.

Про це повідомив міністр оборони Росії Сергій Шойгу на прес-конференції у вівторок.

Заява Шойгу відповідає масштабній модернізацією російських збройних сил, які в даний час завдають повітряних ударів в Сирії після участі в анексії українського Криму в 2014 році.

Шойгу не подав причини формування нових дивізій, зазначивши, що це буде одна з найважливіших завдань Міністерства оборони Росії цього року. Він додав, що кожному військовому округу слід очікувати проведення перевірок в 2016 році.

«Основний наголос необхідно зробити на зміцненні потенціалу стратегічних ядерних сил та реалізацію оборонно-космічних програм», - наводить слова Шойгу «РІА Новини».

«У 2016 році в ракетних військах стратегічного призначення повинні ввійти в експлуатацію п`ять ракетних полків, оснащених сучасними ракетними комплексами», - додав міністр.

Він також відзначив необхідність планомірного вдосконалення інфраструктури забезпечення стратегічних ядерних сил, зокрема, пунктів базування підводних човнів з ядерною зброєю і бомбардувальників далекого радіусу дії».

Дивіться також: Українські безпілотники можуть отримати захист за гроші США

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG