Спеціальні потреби

Американська молодь відмовляється від сексу - дослідження


У США відсоток тих, хто не мав сексуальних відносин у віці 20-24 років, значно зріс.

Покоління американців, народжених в 90-х, менше цікавиться сексом, ніж попередні покоління. Таким є результат дослідження, опублікованого в журналі «Архів сексуальної поведінки».

Згідно з опитуванням, 15% американців у віці 20-24 не мали сексуального контакту після досягнення ними 18 років. А от серед тих, хто народився у 60х, без сексу у тому ж віці обходилися лише 6%.

«Це дослідження спростовує розповсюджене уявлення, що «міленіали» (millennials - так у США називають народжених у 80-х - 90-х – Т.В.), - покоління швидких стосунків, чому сприяють мобільні додатки для побачень такі як Tinder та інші», - сказав у прес-релізі один з авторів дослідження Райн Шерман, професор Флоридського Атлантичного університету.

Але такі особливості притаманні не всім категоріям молоді. Чорношкірі хлопці інтересу до сексу не втратили, як також молоді американці з вищою освітою.

«Були значні відмінності серед груп в останньому поколінні, - сказав Шерман. – Наприклад, жінки більше, ніж чоловіки є сексуально неактивними. Білі – більше, ніж чорношкірі. Ті, хто не має вищої освіти – більше ніж ті, хто її має, і ті, хто мешкає на східному узбережжі – більше, ніж ті, хто мешкає на західному».

Утім, навряд чи хтось з них зберігає цноту для майбутнього подружжя. Результати того ж дослідження свідчать, що те ж саме покоління спокійно ставиться до дошлюбного сексу.

Дослідники припускають, що серед причин можуть бути більш потужна сексуальна освіта та розуміння небезпек, таких як ВІЛ-СНІД, доступ до порнографії та соціальні мережі.

«Якщо ви проводити багато часу надсилаючи текстові повідомлення своїм друзям і менше спілкуючись з ними особисто, у вас буде менше можливостей для інтимних стосунків», - сказала інший співавтор цього дослідження Джін Твенґі в інтерв’ю CNN. Також, додав вона, оскільки існує багато шляхів себе розважити, вага сексу в цьому списку впала.

Подібний феномен американські сексологи вже спостерігали на початку 20-го століття - тодішня молодь теж втратила інтерес до амурних справ.

Окрім сексу, молоде покоління менше цікавиться отриманням водійських прав та роботою.

Дивіться також: А ось як пошук покемонів допоміг зловити підозрюваного у вбивстві

XS
SM
MD
LG