Спеціальні потреби

У Києві загинув український журналіст Павло Шеремет


Знищений автомобіль, у якому загинув журналіст Павло Шеремет
Знищений автомобіль, у якому загинув журналіст Павло Шеремет

У Києві, в результаті вибуху автомобіля, загинув відомий журналіст Павло Шеремет.

За повідомленням інтернет-видання «Українська правда», Шеремет, якому було 44 роки, загинув, коли вибух розірвав його автомобіль у момент, коли журналіст був готовий їхати до праці. На знімках з місця події видно спалений автомобіль з відчиненими всіма чотирам дверями.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив на своїй сторінці у Facebook, що смерть Шеремета була спричинена вибуховим пристроєм.

Президент Петро Порошенко назвав смерть журналіста «злочином» і «трегедією».

Як повідомляє «Українська правда», український президент отримав згоду від ФБР США підключитися до розслідування вбивства журналіста УП Павла Шеремета.

Про це він сказав головному редактору "Української правди" Севгіль Мусаєвій-Боровик під час телефонної розмови, в якій висловив співчуття родичам журналіста та колективу видання.

Президент повідомив, що заради прозорості розслідування попросив про допомогу ФБР, яке надало згоду підключитися до розслідування.

Про це повідомив у Twitter прес-секретар президента України.

Шеремет – прозахійдний журналіст – народився в Білорусі, в нього було російське громадянство. Він переїхав до Росії в результаті переслідування і після трьох місяців у білоруській в’язниці. У 2014 році Шеремет, посилаючись на тиск з боку російських редакторів щодо повідомлень про опозиційні протести в Україні, переїхав до Києва.

Вбивство потрясло країною і середовищем журналістів. Засновник «Української правди» Георгій Гонгадзе загинув у 2000 році після виявлення корупційних скандалів тодішнього президента Леоніда Кучми.

Дивіться також: Ось як Трамп намагається сподобатись: Огляд

Ось як Трамп намагається сподобатись: Огляд. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:37 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG