вівторок, 31 травня 2016

  Актуально / Світ

  В Афганістані екстремісти вбили вісьмох афганських робітників

  Голос Америки
  Офіційні особи у східному районі Афганістану застрелили вісьмох цивільних, які були в дорозі до праці на американській військовій базі.

  Поліція в провінції Логар заявила, що робітники загинули в четвер, коли вони їхали на базу, яка розташована неподалік провінційного центру Пулі-Алам.

  За повідомленням Французького агентства новин, робітникам було наказано вийти з автомобіля. Їх забрали до недалекого села, де їх вбили пострілом у голову.

  Представник провінційної адміністрації заявив інформаційному агентству, що жертви були «звичайними робітниками».

  Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за вбивство.

  Останнім часом угруповання Талібан вбило десятки людей, які працювали на афганський уряд або контингент міжнародних військ.
  Цей форум було закрито
  Коментарі
       
  На цьому форумі немає коментарів. Будьте першими.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  30.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.

  Завантажити безплатну програму Голосу Америки для мобільних та планшетних пристроїв

  Інтерактиви