неділя, 29 травня 2016

  Актуально / Україна

  Громадське.ТВ розраховує на гроші українців - Скрипін

  Грошей на громадське ТВ ще взагалі немає - Скрипінi
  X
  11.06.2013
  У вівторок в Києві відбулася презентація проекту громадського інтернет-телебачення "Громадське. ТВ". Група журналістів планує розпочати тестовае мовлення уже в середині літа і постійне у вересні. Нова ініціатива журналістів має стати новим мультимедійним продуктом, з прозорим фінансуванням, яке ініціатори планують шукати в Україні у тому числі серед громадян. Якщо кожен громадянин України дасть лише одну гривню, каже ініціатор проекту Роман Скрипін, цього буде достатньо, щоб зробити якісне телебачення. Більше він розповів Голосу Америки за допомогою скайп звязку.
  Грошей на громадське ТВ ще взагалі немає - Скрипін
  Коли писався проект, я взагалі не розраховував на гранти та допомогу будь-яких іноземних донорів. Виявилось, що вони хочуть допомагати

  Творці проекту створення громадського інтернет-телебачення "Громадське. ТВ" шукають джерела фінансування. Про це "Голосу Америки" розповів ініціатор проекту журналіст Роман Скрипін.

  За словами Скрипіна, до останнього часу ініціатори проекту все роблять з власної кишені, або за рахунок допомоги небайдужих.

  "Коли писався проект, я взагалі не розраховував на гранти та допомогу  будь-яких іноземних донорів. Виявилось, що вони хочуть допомагати. А якщо хочуть, то хай допомагають. Хоча головний розрахунок звичайно на гроші, які ми можемо знайти всередині України", - заявив Скрипін.

  Ініціатор проекту переконаний, що українське суспільство потребує саме громадського телебачення.

  "Ми робимо не просто телебачення, а мультимедійний ресурс, на якому буде фото, відео та аудіо. Можливо і громадське радіо відновиться під цим дахом", - зазначив Роман Скрипін.

  Як відомо, у вівторок в Києві відбулася презентація проекту громадського інтернет-телебачення "Громадське. ТВ".

  Група журналістів планує розпочати тестове мовлення уже в середині літа і постійне у вересні. Нова ініціатива журналістів має стати новим мультимедійним продуктом, з прозорим фінансуванням, яке ініціатори планують шукати в Україні у тому числі серед громадян. Якщо кожен громадянин України дасть лише одну гривню, каже ініціатор проекту  Роман Скрипін, цього буде достатньо, щоб зробити якісне телебачення.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Едгар,УКРАЇНА
  16.06.2013 13:13
  А ТЫ НЕПРАВ VIC - РОБИШ НАКЛЕПИ НА ПОРЯДНИХ ЛЮДЕЙ. Наприклад до чесного Олеся Донія, тобі брудненькому ще треба довго і довго повзти - і все одно НЕДОПОВЗЕШ, бо нутро у тебе сіреньке і трухлявеньке... Одне у тобі "тішить" - добре, що ти "звернув увагу" на українську мову... Так, будемо збирати навіть по одній гривні, щоб допомогти громадському телебаченню - ГОЛОСУ ПРАВДИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАДЯН !


  Ім’я:: МММ Місто:: Україна
  16.06.2013 09:31
  Та за більшість передач я би бажав отримувати гроші за перегляд, а не платити, бо самі лише пустобрехи. Диспозиція така: влада - гірша чорта, а опозиція краща за бога!


  Ім’я:: VIC
  13.06.2013 14:09
  А що у Тимошенко, шефіні Скрипіна, гроші закінчились? Радіо "Свобода" вона проплачує щедро.
  Ще один шахрай типу Донія, що збирає гроші на українську мову.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  27.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.