вівторок, 31 травня 2016

  Актуально

  Сенатор Портман: США мають надати Україні військову допомогу

  У суботу, 24 травня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв Сенаторів та членів Конгресу Сполучених Штатів Америки.

  x

  Матеріали за темою

  Яценюк: «Бандити» не зірвуть виборів

  Тимчасовий прем’єр-міністр України звернувся в суботу до співгромадян напередодні найважливіших президентських виборів.

  Турчинов просить Мін'юст дослідити антиконституційну діяльність КПУ

  Турчинова: «Україна вже ніколи не стане частиною будь-якої імперії і подолає всі проблеми і виклики».
  Голос Америки
  Про це повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ. www.kmu.gov.ua

  У зустрічі взяли участь, зокрема, Сенатор США, Голова Комісії Конгресу США з питань безпеки та співпраці в Європі Бенджамен Л. Кардін, Сенатор США Роб Портман, члени Палати Представників Конгресу США Майкл Берджес, Стів Кохен, Стів Стокмен.

  Під час зустрічі обговорювалися питання позачергових виборів Президента України, призначених на 25 травня. Особливий акцент було зроблено на ситуації в Криму. Сторони обговорили питання розвитку українсько-американських відносин, зокрема щодо співпраці в енергетичній галузі, а також питання зміцнення регіональної безпеки і протидії російські агресії.

  Як повідомляє кореспондент Голосу Америки в Києві, сенатори Бенджамін Кардін, та  Роберт Портман, ініціюватимуть надання Сполученими Штатами допомоги українській армії.

  “Ми говорили сьогодні про це із прем’єр-міністром Яценюком. Я переконаний, що Сполучені Штати повинні відіграти в цьому свою роль. По-перше, це навчання українських військових, а також легке озброєння та інша обладнання, яке допоможуть українським військовим захистити себе. Я маю на увазі протитанкові та протиповітряні засоби. Я думаю, це дуже доречно і підтримую закон, який це дозволяє робити. Так само я переконаний, що Сполученим Штатам треба в цьому питанні тісніше працювати із іншими членами НАТО в регіоні.  Ні в якому разі не йдеться про направлення сюди наших військових. Наскільки я знаю, ніхто з нашої адміністрації або Конгресу не веде про це переговори. Але ми вважаємо, що Україні для збереження миру потрібно надати військову допомогу. Ідея в тому, щоб допомогти українцям модернізувати свою армію, озброєння та амуніцію, щоб зовнішні вороги двічі подумали щось на зразок того, що ми бачили – протизаконну анексію Криму. Після сьогоднішніх розмов із українськими урядовцями я повернуся до Вашингтону ще з більшим переконанням в необхідності США і НАТО відіграти в цьому більшу роль”, - заявив сенатор Портман на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.
  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Віктор Місто:: Луганск
  27.05.2014 14:03
  гарантії цілісності території України + (- Українська Ядерна зброя) = - гарантії цілісності території України + (+ Українська Ядерна зброя (3-6 місяців + 15 млрд. грн.) )


  Ім’я:: Миша Поп Місто:: Україна
  25.05.2014 15:15
  Дуже надіюсь, що Америка надасть допомогу Україні не тільки сухими пайками! В кінці кінців Америка надасть Україні бронежелети, казки, приладдя ночного нагляду, а також ракетами цільового наведення на об'экти терорістів, а також іншого обладнання для ефективного ведення боротьби з російськими деверсантами!


  Ім’я:: Саша Місто:: донецк
  25.05.2014 11:48
  Ситуация очень критическая нам нужна помощь США и ЕС, иначе сражение между Украиной и Россией будет напоминать "избиение младенца" (младенец-это украина)


  Ім’я:: Oksana Kushnir Місто:: USA
  25.05.2014 06:44
  Давно пора надати військову допомогу.


  Ім’я:: Віктор Місто:: Київ
  25.05.2014 00:21
  Українським військовим потрібні засоби індивідуального захисту, сучасні засоби бою. Россія поставляє через кордон террористів, сучасну зброю. Йде війна, Америка може своїми поставками (як в Другу світову по лендлізу) допомогти знищити русофашизм ( тоді був Гітлер). Інакше ймровірність війни яка переросте в Третю світову думаю не минуча.


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  24.05.2014 22:37
  давно пора надати військову допомогу! чекати що путін сам вгамується це безглуздя! час діяти.


  Ім’я:: Атан Місто:: Одесса
  24.05.2014 20:46
  Америка, делай уже что-нибудь, путлер наглеет с каждым днём.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  30.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.

  Завантажити безплатну програму Голосу Америки для мобільних та планшетних пристроїв

  Інтерактиви