четвер, 26 листопада 2015

Актуально / Україна

Джон Керрі : Висока явка на виборах показала, що українці хочуть демократії

Матеріали за темою

Обама: США готові працювати з новим президентом та демократично обраним парламентом

"США готові працювати з новим президентом та демократично обраним парламентом...".

Голосування

Poll archive

США лишаються відданими роботі з Україною та іншими партнерами спрямованій та мирне вирішення конфлікту в Україні. Про це йдеться у заяві Державного секретаря США Джона Кері, поширеній у понеділок прес-службою Держдепу.

"США вітають народ України та її уряд з проведенням історичних виборів 25-го травня. Українці об'єднались щоб висловити свою політичну волю вільно та разом обрати власне майбутнє. Велика явка виборців дає чіткий сигнал : народ України хоче жити у єдиній, демократичній та мирній Україні, яка спиратиметься на європейські інституції", - йдеться у заяві.
 

"Ми вітаємо попередній звіт ОБСЄ та інших міжнародних спостерігачів, включно із їх висновками, що вибори продемонстрували “явну рішучість влади провести справжні вибори, які переважно пройшли у відповідності із міжнародними забов'язаннями, та з повагою до фундаментальних свобод на більшості території країни”. Як чітко заявили міжнародні спостерігачі, безпекова ситуація та пряме збройне залякування з боку сепаратистів не дало деяким виборцям у двох східних регіонах України взяти участь у голосуванні, в той же час в окупованому Криму проведення голосування не допустили".
 


Джон Керрі також відзначив сміливість та рішучість людей, які забезпечили проведення виборів на деяких округах у Донецьку та Луганську. Він висловив від імені США подяку усім, хто зробив можливою місію міжнародних спостерігачів на вибори президента в Україні.
 

"Успішне проведення цих виборів підтверджує відданість України демократичному процесу. США продовжуватимуть працювати з народом України та новообраним президентом для того, щоб розбудовувати цю перемогу демократії. Ми будемо підтримувати їх зусилля  визначати власне майбутнє у більш об'єднаній, безпечній, незалежній та заможній Україні. США поважають суверенітет та територіальну цілісність України, засуджують та відкидають окупацію та спробу анексії Криму з боку Росії та лишатимуться відданими роботі з Україною та іншими партнерами спрямованій та мирне вирішення конфлікту", - йдеться у заяві.
 


Дивіться також : Петро Порошенко в змозі вдало вести зовнішню політику - експерти

Петро Порошенко в змозі вдало вести зовнішню політику - експертиi
X
Олександр Яневський
26.05.2014
Ставлення до Порошенка буде холодним, але в Москві розуміють, що їм доведеться працювати з ним, вважають експерти.

Цей форум було закрито
Посортувати коментарі
Коментарі
     
Ім’я:: свят Місто:: київ
27.05.2014 06:37
частина народу хоче демократії частину від неї коробить ще частина поняття не має що воно за овоч.

Час-Time

У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

Студия Вашингтон

У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
Студия Вашингтонi
X
25.11.2015
Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.