неділя, 29 травня 2016

  Актуально / Україна

  Джон Керрі : Висока явка на виборах показала, що українці хочуть демократії

  Матеріали за темою

  Обама: США готові працювати з новим президентом та демократично обраним парламентом

  "США готові працювати з новим президентом та демократично обраним парламентом...".

  Голосування

  Poll archive

  США лишаються відданими роботі з Україною та іншими партнерами спрямованій та мирне вирішення конфлікту в Україні. Про це йдеться у заяві Державного секретаря США Джона Кері, поширеній у понеділок прес-службою Держдепу.

  "США вітають народ України та її уряд з проведенням історичних виборів 25-го травня. Українці об'єднались щоб висловити свою політичну волю вільно та разом обрати власне майбутнє. Велика явка виборців дає чіткий сигнал : народ України хоче жити у єдиній, демократичній та мирній Україні, яка спиратиметься на європейські інституції", - йдеться у заяві.
   

  "Ми вітаємо попередній звіт ОБСЄ та інших міжнародних спостерігачів, включно із їх висновками, що вибори продемонстрували “явну рішучість влади провести справжні вибори, які переважно пройшли у відповідності із міжнародними забов'язаннями, та з повагою до фундаментальних свобод на більшості території країни”. Як чітко заявили міжнародні спостерігачі, безпекова ситуація та пряме збройне залякування з боку сепаратистів не дало деяким виборцям у двох східних регіонах України взяти участь у голосуванні, в той же час в окупованому Криму проведення голосування не допустили".
   


  Джон Керрі також відзначив сміливість та рішучість людей, які забезпечили проведення виборів на деяких округах у Донецьку та Луганську. Він висловив від імені США подяку усім, хто зробив можливою місію міжнародних спостерігачів на вибори президента в Україні.
   

  "Успішне проведення цих виборів підтверджує відданість України демократичному процесу. США продовжуватимуть працювати з народом України та новообраним президентом для того, щоб розбудовувати цю перемогу демократії. Ми будемо підтримувати їх зусилля  визначати власне майбутнє у більш об'єднаній, безпечній, незалежній та заможній Україні. США поважають суверенітет та територіальну цілісність України, засуджують та відкидають окупацію та спробу анексії Криму з боку Росії та лишатимуться відданими роботі з Україною та іншими партнерами спрямованій та мирне вирішення конфлікту", - йдеться у заяві.
   


  Дивіться також : Петро Порошенко в змозі вдало вести зовнішню політику - експерти

  Петро Порошенко в змозі вдало вести зовнішню політику - експертиi
  X
  Олександр Яневський
  26.05.2014
  Ставлення до Порошенка буде холодним, але в Москві розуміють, що їм доведеться працювати з ним, вважають експерти.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: свят Місто:: київ
  27.05.2014 06:37
  частина народу хоче демократії частину від неї коробить ще частина поняття не має що воно за овоч.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  27.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.