субота, 28 травня 2016

  Актуально / США

  Командувач НАТО назвав Росію «загрозою для існування» США і Європи

  Генерал Філіп Брідлав
  Генерал Філіп Брідлав
  Голос Америки

  Росія являє «довгострокову загрозу для існування» США і Європи, заявив глава Європейського командування США і Верховного головнокомандування Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав.

  Ситуація з безпекою в Європі в останні місяці «стала ще серйознішою і складнішою», зазначив Брідлав.

  Виступаючи перед комітетом з питань збройних сил Палати представників з доповіддю про безпеку в Європі, Брідлав зазначив ряд проблем – таких, як наполеглива поведінка Росії, масовий наплив біженців і терористична загроза з боку «Ісламської держави».

  Росія «вирішила бути противником і становить довгострокову загрозу для існування» Сполучених Штатів та їхніх союзників і партнерів в Європі, сказав Брідлав законодавцям.

  Росія хоче «переписати» встановлені правила світового порядку, додав він.

  «Щоб протидіяти Росії, Європейське командування разом з союзниками і партнерами проводить заходи стримування і готується в разі необхідності боротися і перемогти», – сказав він.

  Росія прагне поширити беззастережний вплив на сусідні країни, щоб створити буферну зону, заявив генерал, додавши: «Росія розширює свій вплив ще далі в спробі знову утвердитися в ролі лідера на світовій арені».

  За словами Брідлава, Росія, незважаючи на її запевнення в протилежному, мало робить для боротьби з ІДІЛ в Сирії. Замість цього вона активно підтримує режим Асада і його союзників.

  Російське втручання в Сирії «сильно поглибило проблему», змінивши динаміку як в повітряному просторі, так і на землі. «Росія і режим Асада навмисне використовують міграцію з Сирії як зброю в спробі подолати європейські структури і зломити рішучість Європи», – сказав він.

  Генерал підкреслив, як важливо, щоб Конгрес продовжував підтримувати ініціативу щодо забезпечення безпеки в Європі European Reassurance Initiative, яка, за його словами, націлена на протидію російської агресії та іншим загрозам.

  «Бюджетна заявка на цей рік відображає нашу тверду відданість інтересам безпеки наших союзників і партнерів і наш намір і надалі захищати їх батьківщину», – пояснив він.

  За словами Брідлава, бюджет ініціативи пропонується збільшити в 4 рази, до 3,4 мільярда доларів.

  Дивіться також: Найгірший сценарій для України це передчасні вибори - Парубій у Вашингтоні

  Найгірший сценарій для України це передчасні вибори - Парубій у Вашингтоні. Відеоi
  X
  25.02.2016
  Андрій Парубій, перший заступник голови ВР після офіційного візиту до Канади прибув у США.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Володимир Місто:: Харків
  29.02.2016 18:32
  Нарешті і командувач НАТО прозрів та зрозумів, що путінська Росія являє реальну «довгострокову загрозу для існування» США і Європи.
  Стратегія Путіна полягає у постійному створенні нових осередків напруженості і нестабільності, за допомогою яких, він має на меті зламати встановлені правила світового порядку. Тому, путінська Росія в жодному разі не буде боротися проти режиму Асада та ІДІЛ, оскільки вони є найбільш вдалими проектами Кремля, які спрямовані на руйнування світового порядку. Економічна доцільність співпраці із путінською Росією не повинна «затьмарити розум» Європейських партнерів, оскільки це може призвести до дезінтеграційних процесів в ЄС.
  Першочерговим завдання Заходу є збереження твердої єдності і відданості інтересам безпеки існування Сполучених Штатів та їхніх союзників і партнерів в Європі. Україна зможе протистояти Путіну якщо отримає реальну військову підтримку.


  Ім’я:: 111 Місто:: киев
  26.02.2016 16:14
  НЕ ГАВКАЙ ПАСКУДА! НЕ НАКЛИКАЙ НА СЕБЯ БЕДУ....

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Інтерактиви