понеділок, 30 травня 2016

  Актуально / Світ

  У Єгипті не вщухають масові протести

  Голос Америки
  В Єгипті, через політичну кризу, не вщухають масові протести.
   
  Внаслідок сутичок із правоохоронцями у середу в Каїрі загинуло двоє людей. За останніми даними - їх застрелили. Наразі лише невідомо, хто відкрив по них вогонь.
   
  У зв’язку з цими подіями президент країни Мухаммед Мурсі, який вилетів сьогодні до Німеччини, скоротив свій візит і, замість того, аби потім летіти у Париж, повернувся назад до Єгипту.
   
  Загалом в останніх протестах загинуло уже більше півсотні осіб, і ситуація лише ускладнюється.
   
  Окремі представники опозиції у середу закликали до національного діалогу, щоби хоч якось вгамувати розлючений натовп. Втім, широкої підтримки така ідея не здобула.
   
   
  Цей форум було закрито
  Коментарі
       
  На цьому форумі немає коментарів. Будьте першими.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  27.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.

  Завантажити безплатну програму Голосу Америки для мобільних та планшетних пристроїв

  Інтерактиви