середа, 25 травня 2016

  Актуально / Україна

  Європейський парламент ухвалив резолюцію щодо України

  Європейський парламентЄвропейський парламент
  x
  Європейський парламент
  Європейський парламент
  Голос Америки
  На своєму засіданні в четвер Європейський парламент ухвалив резолюцію щодо України, у якій, зокрема, йдеться про санкції проти чиновників, відповідальних за насильство проти мирних протестувальників.

  У документі, європарламентарі засудили насильство проти мирних демонстрантів в Україні. Європапрламент закликає інституції ЄС та його країни-члени негайно вдатися до заходів, включно з посиленням дипломатичного тиску і підготовкою персональних санкцій на поїздки, активи та нерухомість українських чиновників, законодавців та олігархів, відповідальних за застосування суворих заходів і смерть протестувальників.

  Євродепутати закликали протестувальників на Майдані утриматися від застосування сили, а опозиційних лідерів - утримувати протест в мирних рамках, щоб «зберегти легітимність своєї справи».

  Крім того, європарламентарі закликали до фінансової підтримки для України. Довготерміновий пакет конкретної фінансової допомоги Україні має бути запропонований новому надійному тимчасовому уряду, щоб полегшити складну ситуацію з платежами», – йдеться в резолюції ЄП.

  Євродепутати також «засудили надмірне застосування сили з боку українських правоохоронців, «Беркута» і ймовірно спонсорованих урядом груп хуліганів «тітушок» проти протестувальників». Українську владу закликають розслідувати і покарати винних у нападах, зокрема, на одного з лідерів Автомайдану Дмитра Булатова.

  У своїй резолюції європарламентарі висловлюють жаль з приводу ухваленого нещодавно «закону про амністію», який перетворив «жертв на заручників» і закликають до безумовного звільнення всіх протестувальників.

  Також Європарламент закликав ЄС активізувати зусилля, щоб припинити відмивання грошей і ухиляння від сплати податків з боку українських компаній та бізнесменів у європейських банках.

  В окремій резолюції, також ухваленій у четвер, Європарламент піддав критиці Росію за чинення економічного та політичного тиску на східні країни-сусіди ЄС. Європейський парламент закликав Росію шанувати право громадян України вирішувати майбутнє своєї країни.
  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Вова Місто:: Вінниця
  06.02.2014 21:32
  Дякуємо ЄС! Давно потрібно було так зробити!


  Ім’я:: люба Місто:: Білопілля
  06.02.2014 19:24
  Якби європарламентарі не затягували і не лякали санкціями а ввели їх, то може б і не було стільки жертв у нас. Їм, ситим, не зрозуміти нашого трудящого бідного народу.


  Ім’я:: свят Місто:: київ
  06.02.2014 15:57
  моська і слон. моська це є.с. виглядає на сьогоднішній день саме так.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  24.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.