четвер, 26 листопада 2015

Актуально / США

Обама проти відновлення «холодної війни» на тлі подій в Україні

Президент Обама розмовляє з представниками ЗМІ про ситуацію в Україні
Президент Обама розмовляє з представниками ЗМІ про ситуацію в Україні

Матеріали за темою

Силовики почали наступ на Майдан. Їм чинять організований спротив

Опозиція і громадські активісти закликають усіх прибути на територію Майдану.

Відео Графіті. Від настінного розпису до 3D

На колишньому майданчику для паркування автомашин Майкл створив акваріум з невеличким замком.

Відео Під якими гаслами просувати Майдан на Схід?

«Східняки» бачать на Майдані забагато націоналізму та амбіцій і замало об’єднавчих ідей – соціологи

Майдан мітингує, СБУ готується до терактів

Опозиція скликала ювілейне десяте віче. СБУ оголосила про приведення у готовність суб’єкти боротьби з тероризмом.

Відео Самооборона Майдану створює «єдину революційну армію» по всій Україні

Рада самооборони Майдану ухвалила рішення про створення і розширення Всеукраїнської структури самооборони по всій Україні.
Голос Америки
Президент США Барак Обама застеріг від відродження суперництва між Заходом і Росією в дусі «холодної війни» у зв’язку з подіями в Україні, запевнивши, що його адміністрація не збирається перетворювати конфлікт в цій країні в подобу «шаховій партії» між суперницькими наддержавами.

Водночас Обама закликав до формування в Україні уряду національної єдності, який має довести роздерту насильством країну до нових виборів.

«Ми в США не розглядаємо цю ситуацію як якусь шахову партію часів «холодної війни», в яку ми граємо з Росією», – заявив Обама на прес-конференції в мексиканському місті Толука після закінчення саміту північноамериканських лідерів.

Президент негативно відповів на питання, чи кризи в Україні та Сирії є відображенням складнощів у відносинах США та Росії:

«Наша мета полягає в тому, щоб український народ міг самостійно визначати своє майбутнє, і щоб сирійський народ міг приймати рішення в умовах, коли на них не падають бомби, а жінок і дітей не вбивають», – додав він.

Обама з обережністю відреагував на угоду про перемир’я, досягнуту між урядом України і демонстрантами, заявивши, що вона, «можливо, збережеться», але в кінцевому рахунку Україна повинна рухатися до формування уряду національної єдності і проведення чесних і вільних виборів.

Президент США засудив спалах насильства в Києві, в результаті якого було вбито 26 чоловік. У середу уряд і демонстранти оголосили перемир’я:

«Зараз я сподіваюся, що перемир’я, можливо, збережеться, але зрештою уряд несе відповідальність за забезпечення переходу до якогось уряду єдності, нехай навіть тимчасовового, який дозволить провести вільні і чесні вибори, щоб воля українського народу була належним чином виражена, без того хаосу, який ми бачимо на вулицях», – заявив Обама.
Цей форум було закрито
Посортувати коментарі
Коментарі
     
Ім’я:: Анонімно
21.02.2014 10:59
Комусь холодна війна, а для когось гаряча.


Ім’я:: українець Місто:: іф
20.02.2014 19:32
А ТИ ОБАМА ТЕПЕРІШНІЙ ПРЕЗИДЕНТ США і то що Ви дали гарантію Україні (за те, що вона здала атомну зброю) не видно ,що ВИ є гарантами України .і тому про вас потрібно забути , а нам потрібно знов зробити ті ракети ,які МИ мали технології ще є! СЛАВА УКРАЇНІ І НАРОДОВІ.НАМ допоможе Господь а ти сиди а сша!


Ім’я:: volodymyr Місто:: lviv
20.02.2014 17:46
Прошу опублікувати УКРАЇНА ЦЕ НЕ ГРА В ШАХИ МІЖ ПУТІНИМ І ОБАМОЮ І УКРАЇНА І КОРІННА АМЕРИКА І КОРІННА ПІВНІЧНА АЗІЯ ЦЕ ГРА В ШАХИ І ПУТІНА І ОБАМИ З АТОМНОЮ БОМБОЮ
І ОКУПАЦІЄЮ ГРОМАДЯНСТВОМ СВОЇХ ОКУПАНТІВ РОЗЗБРОЮЙСЯ ОБАМО РОЗЗБРОЮЙСЯ ПУТІН ВІДМІНЯЙТЕ СВОЄ ОКУПАЦІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО В ГРІ З АТОМНОЮ БОМБОЮ І ОКУПАЦІЙНИМ ГРОМАДЯНСТВОМ ПЕРЕМОЖЦІВ . Н Е М А . .........ГОСПОДЬ БОГ ЖЕРТВИ ВСІХ ВІРОСПОВІДАНЬ СВІТУ ГЕНОЦИДУ ШАХМАТНОЮ ГРОЮ ПУТІНА І ОБАМИ З АТОМНОЮ БОМБОЮ І ЇХ ОКУПАЦІЙНИМ ГРОМАДЯНСТВОМ.........


Ім’я:: ivan Місто:: ternopil
20.02.2014 16:42
ЧИ НЕ МОЖНА ПОПРОСИТИ КЕРІВНИЦТВО НАТО НАДАТИ ІНФОРМАЦІЮ ДЛЯ РОЗДУМУ В ЯКОМУ САМЕ МОРІ ЧИ ОКЕАНІ РОСІЙСЬКІ ПІДВОДНІ ЧОВНИ МОЖУТЬ ВЗІРВАТИ АТОМНОЮ БОМБОЮ ПЕРЕШИЙОК СУШІ І В СТВОРЕНИЙ ПРОХІД ВИЙТИ НАПРЯМУ ДО БЕРЕГІВ АМЕРИКИ.........ГОСПОДЬ БОГ ЖЕРТВИ ВСІХ ВІРОСПОВІДАНЬ СВІТУ ГЕНОЦИДУ ВІРОЛОМНОЇ ОКУПАЦІЇ ПРЕВОСХОДСТВОМ ФАШИСТСЬКОЇ РОСІЇ ЯДЕРНИМ УДАРОМ І ГРОМАДЯНСТВОМ СВОЇХ ОКУПАНТІВ ПЕРШОЮ.........

Час-Time

У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

Інтерактиви