понеділок, 30 травня 2016

  Актуально / Україна

  США запровадили нові санкції проти Росії

  Санкції буде накладено на цілі сектори економіки - Обамаi
  X
  20.03.2014
  "Ці санкції матимуть негативний вплив не лише на російську економіку, але і на світову економіку. Однак Росія повинна знати – подальша ескалація лише глибше ізолює її від міжнародної спільноти", - з заяви Президент США Обами 20-го березня .
  Санкції буде накладено на цілі сектори економіки - Обама
  Обама сказав, що останні кілька днів США дуже занепокоєні тим, що відбувається в Україні. Світова спільнота стала свідками незаконно проведеного референдуму в Криму, незаконних кроків з боку Росії по анексії Криму. На очах - ризики ескалації ситуації, в тому числі загроза українському військовому персоналу в Криму, а також загроза східним та південним частинам України.

  Ці всі дії, зазначив американський лідер, вибір уряду Росії. Вибір, який відкидає як міжнародна спільнота, так і уряд України. Через цей вибір США, як ми і обіцяли, накладають додаткові санкції на Росію. У відповідності з попереднім президентським розпорядженням, який я підписав після вторгнення Росії в Україну, ми накладаємо санкції на ще кілька високопосадовців російського уряду.

  У додаток, ми накладаємо санкції на ряд осіб, які мають потужні ресурси та вплив, які надають матеріальну підтримку російському керівництву, а також і банк, який підтримує діяльність цих осіб. Ми робимо ці кроки у відповідь на те, що Росія вже зробила в Криму, заявив Обама.

  За його словами, в той самий час світ спостерігає з великим занепокоєнням за тим, як Росія розміщує свої війська у спосіб, який може призвести до подальшого просування у південні та східні частини України. У цьому питанні США тісно співпрацюєють з європейськими партнерами, щоб розробити більш жорсткий план дій, до яких США вдадуться, якщо Росія продовжуватиме ескалацію ситуації.

  «У рамках цього процесу я підписав нове розпорядження, яке дає нам право запровадити санкції не лише на окремих осіб, але і на ключові сектори російської економіки. Ми б хотіли іншого розвитку подій. Ці санкції матимуть негативний вплив не лише на російську економіку, але і на світову економіку. Однак Росія повинна знати – подальша ескалація лише глибше ізолює її від міжнародної спільноти.

  «Фундаментальні принципи, які керують міжнародними відносинами між країнами в Європі та світі повинні поважатись у 21 столітті. А це включає повагу до суверенітету, територіальної цілісності, розуміння того, що країни не можуть просто креслити нові кордони чи приймати рішення за рахунок своїх сусідів лише тільки тому, що вони більші за територією чи більш потужні», - сказав президент Обама.

  «Наш інший пріоритет – це допомога уряду України, щоб він міг стабілізувати економіку та задовольнити головні потреби українського народу. Під час свого візиту до Європи наступного тижня, де я зустрічатимусь з членами Великої сімки та нашими азійськими союзниками, я закликаю Конгрес ухвалити закони, необхідні для надання цієї допомоги. Зробіть це негайно. Оголошення підтримки недостатньо. Нам потрібні дії.

  «Я також надіюсь, що МВФ рухатиметься швидко та запропонує серйозний пакет допомоги для українців у той час, як вони запроваджуватимуть реформи. В Європі я також ще раз повторю месседж, який віце-президент Байден доніс в Польщі та країнах Балтії цього тижня. Підтримка США НАТО непохитна, ми діємо спільно відповідно до статті 5 захищати один одного та ті цінності, заради яких цілі покоління зробили багато жертв.

  «Ми вже посилили нашу підтримку нашим східно-європейським союзникам, ми будемо продовжувати підтримувати посилення колективної оборони НАТО, ми також почнемо нову співпрацю з Європою в економічній та енергетичній площинах. Я завершу своє звернення наступним», - наголосив американський президент:

  «Дипломатичні зусилля між США та Росією продовжуватимуться. Ми наголошуємо – Росія все ще має альтернативний шлях. Шлях, який може зняти напруження, шлях пошуку Росією дипломатичного вирішення у співпраці з урядом у Києві за підтримки міжнародної спільноти. Російський народ повинен розуміти, Путін повинен розуміти, що українці не мають обирати між Заходом та Росією. Ми хочемо, щоб українці обирали своє власне майбутнє, мали добрі стосунки зі США, Росією, Європою та будь-якою іншою країною на їх вибір.

  «Це може статися лише, якщо Росія визнає права всіх українців визначати своє майбутнє, як це повинні робити вільні особи, суверенна нація, права, які люди по всьому світу розуміють та підтримують», - заявив президент Обама, оголосивши про запровадженння додаткових американських санкцій проти Росії через анексію нею Криму.
  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: Юрий Місто:: Украина
  22.03.2014 21:03
  Слава Америке! Путина нужно судить как военного преступника .если его не ликвидируют свои олигархи.


  Ім’я:: BRISTON
  21.03.2014 05:43
  Заяви Обами є свідченням зменшення можливостей США і втрати цією країною одноосібного світового лідерства. Дві війни ( Ірак і Афганістан) виснажили цю країну. Загалом на ведення цих війи витрачено 5 трильйонів доларів. Занедбано фундаментальну науку і технологічнні дослідження. Деіндустріалізація (приблизно 30% виробництва виведено за межі країни, в тому числі і високотехнологічного). Помилки. які вже запізно виправляти.
  Іще одне: дві вищезгадані війни взагалі були непотрібні цій країні і, тому що ніяким чином не пов'язані зі справжніми національними інтересами цієї країни. Питання: чому ж вони велись?
  Відповідь: у США немає своєї національно політики в цьому регіоні. Є нав'язувана потужним проізраільським лобі політика захисту Ізраїлю.
  Росія це розуміла і тонко використала в своїй геостратегічній грі, щоб примусити США повернутись до доктрини Монро і віддати те, що її найбільше цікавить - Україну. Для цього примусу і заохочувалась Росією нуклеарна програма Ірану. Ця стратегія виявилась ефективною: заради задоволення проізраїльського лобі і уникнення третьої війни (проти Ірану) Обама і здав Україну в обмін на Іран. Ось такий пиріг....


  Ім’я:: Микола Місто:: Київ
  20.03.2014 22:20
  Про санкції докладно шукайте в Інтернеті, там все є. Накладено важкі санкції на найближчих чиновників та друзів диктатора Путіна (з кооператива "Озеро"), а також на їх банк.


  Ім’я:: Александр Хомяк
  20.03.2014 21:16
  Люди добрі, а я так і не зрозумів про які саме санкції йде мова? Що конкретно!?

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  27.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.