четвер, 26 травня 2016

  Актуально / Україна

  Санкції може указом запровадити Обама - Пайфер

  Санкції може указом запровадити Обама - Пайферi
  X
  20.02.2014
  Уряд США вирогідно вже протягом певного часу готує механізм запровадження, як візових так і фінансових санкцій президентським указом- вважає Стівен Пайфер.
  Санкції може указом запровадити Обама - Пайфер

  Матеріали за темою

  Світ про Кризу в Україні. Реакції політиків та ЗМІ

  "Голос Америки" постійно відслідковує заяви світових урядів, політиків та повідомлення преси про ситуацію в Україні.

  Голосування

  Poll archive
  Припинення кровопролиття – першочергове завдання, на якому повинні зосередитись політики як по обидві сторони барикад в Україні, як також на Заході, каже старший науковий співробітник Інституту Брукінґса Стівен Пайфер.
           
  «Це трагедія для України та українців. Надзвичайно прикро, що уряд зробив вибір на користь ескалації насильства. Ми отримуємо зображення бійців спецпідрозділів, які стріляють з автоматичної зброї - це абсолютно страшно та надмірно. З мирними демонстрантами так не можна поводитись».  
  Винним у кровопролитті у першу чергу колишній посол США в Україні вважає уряд: 
           
  «Головна відповідальність лягає на Віктора Януковича та його уряд, які повинні зупинити насильство. Вони повинні відкликати своїх бійців. Однак, виглядає, що цього вже недостатньо. Єдиний шлях, на мою думку, - це діалог між Януковичем та опозицією, які можливо, нарешті, зможуть знайти можливість виходу з кризи. Але виглядає, що це зробити буде важко, і останні кроки, використання сили останні два дні ще погіршили ситуацію. Але я не бачу, яка може бути інша альтернатива діалогу».  

  Це трагедія для України та українців. Надзвичайно прикро, що уряд зробив вибір на користь ескалації насильства
  Застосування санкцій з боку Заходу дипломат досі вважає дієвим способом впливу на ситуацію, втім їх вектор повинен дещо змінитися. Пайфер наполягає на їх поглибленні та розширенні:
           
  "Настав час розширити санкції та застосувати візові обмеження та фінансові санкції проти людей у колі Януковича не лише з тим, щоб припинити використання сили, але і натиснути на тих, хто має вплив на Януковича з тим, щоб останній погодився на пошук мирного шляху виходу з цієї кризи".

  "Навколо нього чимало тих, хто мають нерухомість, скажімо у Відні, Лондоні, вони мають банківські рахунки на Заході, вони відправляють своїх дітей у західні школи. Якщо ці люди побачать, що виникла загроза їх можливості подорожувати та вести бізнес за кордоном, вони можуть на нього вплинути, щоб той змінив свою тактику".
   
  Екс-посол США в Києві запевнив, що президент Обама уважно слідкує за подіями в Україні і готовий до більш жорстких кроків у разі необхідності.

  Цей форум було закрито
  Посортувати коментарі
  Коментарі
       
  Ім’я:: свят Місто:: київ
  21.02.2014 07:48
  людина яка довіряє собі і слухає себе не зможе почути когось. ця людина катує себе і інших.

  Час-Time

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми

  Студия Вашингтон

  У вас виключено JavaScript або ви використовуєте застарілу версію Adobe's Flash Player. Скачайте останню версію програми
  Студия Вашингтонi
  X
  25.05.2016
  Студия Вашингтон - ежедневное пятиминутное шоу об основных событиях в украинско-американских отношениях и реакции мира на ситуацию в Украине. Программа на русском языке Украинской службы Голоса Америки выходит с понедельника по пятницу в 22.15 по киевскому времени.