Спеціальні потреби

Життя більшості українців погіршилося - результати опитування


За 5 років стало гірше - опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00
Direct link

За 5 років стало гірше - опитування

Вибори у демократичному суспільстві є нагодою для людей оцінити діяльність чинної влади та визначити, кому довірити важелі управління на наступний період. На початку тижня Голос Америки запропонував вам, нашим глядачам, оцінити ефективність чинної Верховної Ради виходячи з вашого власного досвіду. У рамках рубрики Тема тижня ми запитали вас:

"Чи живеться Вам сьогодні краще, ніж 5 років тому?"

- лише 9 відсотків з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці відповіли ТАК
- 90 відсотків кажуть, що їхнє життя НЕ стало кращим
- і 1 відсоток не визначився.

Протягом тижня ця тема викликала жваві дискусії як на нашому вебсайті, так і на сторінці Час-Тайм у соціальній мережі Фейсбук. Процитую декілька коментарів:

"Чим менше влада втручається в життя громадян - тим краще громадянам. І саме тому ситуація в Україні зараз гірша, ніж п'ять років тому", - каже Олександр Янковський з Сімферополя.

"5-ть років тому я мав стабільний заробіток, давав стабільний заробіток 5-м підлеглим, а зараз працюю сам за 5-х один, а заробітку не вистачає для задоволення мінімальних потреб моєї сім‘ї", - пише Михайло з Житомира.

"Я та всі мої знайомі стали жити значно бідніше. Тепер я починаю розуміти тих людей, які не платять за комунальні послуги. Іноді і мені доводиться вибирати між пломбою в зуб та платою за воду", - пише Максим з Києва.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG