Спеціальні потреби

Українці обурені податком на обмін валюти - опитування


Податок на обмін валюти українцям на подобається
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:18 0:00
Direct link

Податок на обмін валюти українцям на подобається

Лише 3% людей, які проголосували на нашій веб сторінці готові платити 15% податок при обміні валюти. Переважна більшість - 96 відсотків - відповіли, що не підтримують кроки уряду. І 1 відсоток поки не визначився з думкою з цього приводу
Минулого тижня представник партії Регіонів Віталій Хомутиннік вніс на розгляд Верховної Ради України законопроект, який передбачав додатковий податок для фізичних осіб у розмірі 15% з продажу іноземної валюти. Подібна інніціатива, яку підтримує Нац.Банк, викликала хвилю обурення в українських громадян.

Під тиском суспільства і опозиції розгляд законопроекту відклали. Не виключено що наступного року Верховна Рада, вже у новому складі, може до нього повернутися.

У зв'язку з цим у рамках нашої традиційної рубрики Тема Тижня, Голос Америки запитав вас, наших глячів, Чи підтримуєте ви останні кроки уряду щодо регулювання продажу валюти?

Лише 3% людей, які проголосували на нашій веб сторінці готові платити 15% податок при обміні валюти. Переважна більшість - 96 відсотків - відповіли, що не підтримують кроки уряду. І 1 відсоток поки не визначився з думкою з цього приводу.

Можливе введення 15-відсоткового податку на обмін валюти - викликало обурення користувачів мережі Facebook, які протягом тижня лишали коментарі на сторінці Час-Тайм у соціальній мережі Фейсбук. Ось деякі характерні коментарі українців:

- "Вони прожерли бюджетні гроші. Тепер хочуть наших. Принципово не обмінюватиму гроші, щоб не платити їм у кишені. Краще до "мінял" ходитиму" - обурюється Олександр Петров.

- "Це повна дурість. Цей податок просто ні за що. Наче купівля валюти - це якась розкіш, а не засіб для збереження коштів від девальвації та інфляції", - коментує ідею уряду Андрій Коротков.

- "Це призведе до остаточного краху Української економіки. Люди будуть змушені всі заощадження тримати в гривнях, яка знеціниться. Це шлях, до самознищення і бідності. Я проти!", - пише нам Роксолана Синицька.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Показати коментарі (12)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG