Спеціальні потреби

Українці не помітили "покращення" у 2012-му - результати опитування


Українці не помітили "покращення" у 2012-му
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00
Direct link

Українці не помітили "покращення" у 2012-му

Лише сімнадцять відсотків учасників опитування на нашій веб сторінці оцінили 2012 для себе позитивно. Для п’ятдесяти восьми відсотків цей рік увійде в історію, як негативний. А для решти 25-ти , 2012 -й пройшов без змін
Незабаром настане новий дві тисячі тринадцятий рік. Напередоні Нового року прийнято проваджати старий рік і згадувати яким він видався. Для когось це напевно був рік успіху, а хтось мабуть не дочекається, коли він мине.

Своєрідним прологом до Нового року комусь може здатись зроблена Віктором Януковичем минулого вівторку на засіданні Ради регіонів заява, що держбюджет 2013-го року стане «бюджетом виживання».

«Його (бюджету) головним завданням буде недопустити погіршення соціального захисту громадян в умовах складної економічної ситуації», - заявив тоді президент.
Його (бюджету) головним завданням буде недопустити погіршення соціального захисту громадян в умовах складної економічної ситуації
Віктор Янукович про бюджет 2013

Тож розпочавши рік під гаслами «покращання», наступний країна житиме під гаслом «недопущення погіршення».

На початку тижня у нашій рубриці тема тижня ми запитали, Яким став для Вас 2012 рік?

Лише сімнадцять відсотків учасників опитування на нашій веб сторінці оцінили 2012 для себе позитивно. Для п’ятдесяти восьми відсотків цей рік увійде в історію, як негативний. А для решти 25-ти , 2012 -й пройшов без зімн.

Протягом тижня своїми враженнями про рік минулий наші глядачі ділилися на нашій сторінці у мережі Фейсбук та на нашому сайті. Ось деякі коментарі, які ми отримали.

«2012 рік - це рік розчарувань. Рік, коли знову Партія Регіонів обдурила українських громадян», - пише Іван Голуб.

«2012-й показав, що опозиції, за великим рахунком, в Україні немає. Якщо цим панам доводиться звертатись за допомогою до «свободівців», то погані у них справи», - розмірковує Петро Іванов.

«Люди, що приходять до влади в Україні, мають більш спільного з бандитами, хабарниками, злочинцями різного напрямку. Відверто кажучи, я впевнена, що так буде ще не один рік», - прогнозує Ольга Латман.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Показати коментарі (9)

Цей форум було закрито

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG