Спеціальні потреби

Розстріл у Каліфорнії влаштував психічнохворий?


Поліцейський евакуює дітей з місцевої школи.

Встановлено підозрюваного у масовій стрілянині у Каліфорнії, яка збіглась у часі з візитом у штат президента Барака Обами.

Вбив 5-ох та поранив ще 4-ох людей 23-річний Джон Завахрі, який ймовірно страждав від психічного розладу. Про це каналу CNN повідомили джерела у місцевій поліції.

Першими жертвами стали батько та брат Завахрі. Розібравшись з рідними він попрямував до коледжу міста Санта-Моніка. При собі молодий чоловік мав напівавтоматичну гвинтівку, пістолети, сотні набоїв, був одягнений у чорний костюм спецпризначенця та куленепробивний жилет.

Кілька років тому Завахрі пройшов курс лікування у психіатричній лікарні
До коледжу його підкинула жінка, авто якої він зупинив. Жінка ніби-то сприйняла озброєного до зубів чоловіка, як поліцейського. Перебуваючи в авто, він вів стрільбу.

Діставшись до місця, Завахрі вбив 68-річного чоловіка, який перебував за кермом позашляховика. Він важко поранив доньку чоловіка, яка знаходилась з ним у авто. Пізніше вона померла у лікарні. Ще однією жертвою Завахрі стала жінка, яку він застрелив у бібліотеці коледжу.

Поліцейські, які прибули на місце події, вступили у перестрілку із Завахрі та застрелили його. За деякими повідомленнями, що кілька років тому Завахрі пройшов курс лікування у психіатричній лікарні. Тоді увагу привернули його слова про бажання завдати людям шкоди.

За кілька кілометрів від епіцентру подій, за збігом обставин, знаходився президент США Барак Обама. Він брав участь у зустрічі зі спонсорами Демократичної партії. Участь в обіді з президентом та урочистому прийомі коштувала від 10 до 32-ох тисяч доларів.
XS
SM
MD
LG