Спеціальні потреби

Посол України у США виходив до мітингувальників за #Євромайдан. ФОТО

Застосуванню сили проти Євромайдану не може бути виправдання. Про це посол України у США Олександр Моцик заявив 4-го грудня, звертаючись до мітингувальників. Фотографії надала Люба Шипович.
Показати більше

Посольство України, Вашингтон "4-го грудня біля посольства України в США відбулася акція на підтримку Євромайдану у Києві за участю представників української громади Чикаго, Нью Йорку та Вашингтону. Українці Америки засудили дії влади по зриву підписання угоди з ЄС, криваві дії проти мирних демонстрантів на Майдані та висловилися щодо відставки президента Віктора Януковича і уряду на чолі з Миколою Азаровим". "Учасники мітингу також звернулися з проханням до влади США вжити найжорсткіших санкцій до представників української влади", - повідомляє Люба Шипович.
1

Посольство України, Вашингтон

"4-го грудня біля посольства України в США відбулася акція на підтримку Євромайдану у Києві за участю представників української громади Чикаго, Нью Йорку та Вашингтону. Українці Америки засудили дії влади по зриву підписання угоди з ЄС, криваві дії проти мирних демонстрантів на Майдані та висловилися щодо відставки президента Віктора Януковича і уряду на чолі з Миколою Азаровим".

"Учасники мітингу також звернулися з проханням до влади США вжити найжорсткіших санкцій до представників української влади", - повідомляє Люба Шипович.

Посольство України, Вашингтон. "Українці Америки засудили дії влади по зриву підписання угоди з ЄС, криваві дії проти мирних демонстрантів на Майдані та висловилися щодо відставки президента Віктора Януковича і уряду на чолі з Миколою Азаровим", - пише Люба Шипович.
2

Посольство України, Вашингтон.

"Українці Америки засудили дії влади по зриву підписання угоди з ЄС, криваві дії проти мирних демонстрантів на Майдані та висловилися щодо відставки президента Віктора Януковича і уряду на чолі з Миколою Азаровим", - пише Люба Шипович.

Посольство України, Вашингтон "Копію звернення було вручено послу України Олександру Моцику, який виступив на мітингу та закликав "працювати і чекати асоціації з ЄС, а також офіційного розслідування подій ночі 30 листопада на Майдані", - зазначає Люба Шипович.
3

Посольство України, Вашингтон

"Копію звернення було вручено послу України Олександру Моцику, який виступив на мітингу та закликав "працювати і чекати асоціації з ЄС, а також офіційного розслідування подій ночі 30 листопада на Майдані", - зазначає Люба Шипович.

Посольство України, Вашингтон
4

Посольство України, Вашингтон

Більше

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG