Спеціальні потреби

#Євромайдан підтримали у Литві. ФОТО

Ще 8-го грудня у Литві, у третій раз з подій 29/30 листопада, пройшли акції підтримки #Євромайдану. Фотографії надав Василь Капкан. Надсилайте ваші фото на HOLOS@VOANEWS.COM
Показати більше

#Євромайдан у Литві
1

#Євромайдан у Литві

#Євромайдан у Литві "У столиці Литви, Вільнюсі, литовські митці, студенти з України і представники місцевої діаспори, яким небайдужа доля Української держави та її європейський вибір, провели акцію «..І каміння говоритиме» - пройшли ходою головними вулицями Старого Міста, відвідали пам’ятники у Вільнюсі і прикрасили їх стрічками кольорів прапора України на знак підтримки прагнень людей України", - повідомляє Василь Капкан.
2

#Євромайдан у Литві

"У столиці Литви, Вільнюсі, литовські митці, студенти з України і представники місцевої діаспори, яким небайдужа доля Української держави та її європейський вибір, провели акцію «..І каміння говоритиме» - пройшли ходою головними вулицями Старого Міста, відвідали пам’ятники у Вільнюсі і прикрасили їх стрічками кольорів прапора України на знак підтримки прагнень людей України", - повідомляє Василь Капкан.

#Євромайдан у Литві "Учасники акції водночас наживо презентували виставку світлин із Майдану, зроблені одним із учасників акції, литовським фотомитцем Юозасом Валюшайтісом, який був учасником Помаранчевої революції 2004-2005 рр. і нещодавно, після 30 листопада ц.р., знову побував у Києві, на Євромайдані", - пише Василь Капкан.
3

#Євромайдан у Литві

"Учасники акції водночас наживо презентували виставку світлин із Майдану, зроблені одним із учасників акції, литовським фотомитцем Юозасом Валюшайтісом, який був учасником Помаранчевої революції 2004-2005 рр. і нещодавно, після 30 листопада ц.р., знову побував у Києві, на Євромайдані", - пише Василь Капкан.

XS
SM
MD
LG