Спеціальні потреби

Ізоляція Росії буде посилюватись - радник Обами з нацбезпеки


Обама на галявині позаду Білого дому. 20-те березня.
Білий дім повідомляє, що ситуація в Україні буде основною темою в ході подорожі президента США Барака Обами до Європи наступного тижня.

Радник президента США з питань національної безпеки Сюьзан Райс напередодні повідомила ЗМІ, що загальною темою європейського туру Обами є підтримка партнерств та альянсів США з країнами Європи, включно з НАТО, ЄС та Великою Сімкою (G7).

За словами Райс, криза в Україні та захоплення Росією Криму ведуть до фундаментальної переоцінки відносин США-Росія. Вона заявила, що світ стане свідком все більшої ізоляції Росії.

Водночас заступник радника президента США з питань національної безпеки Бен Роудс заявив, що самміт Великої Сімки у Гаазі - участь Росії у якому скасовано - було додано до розкладу перебування Обами у Європі, щоб підкреслити ізоляцію Росії..

На порядку денному Барака Обами у Європі також самміт з ядерної безпеки у якому братимуть участь понад 50 країн включно з Росією.

Сьюзан Райс заявила, що США зацікавлені у співпраці з Росією у питанні ядерної безпеки, яке вона називає основою політики нацбезпеки Барака Обами покликаної унеможливити доступ терористів до ядерних матеріалів.

Дивіться відео "У Бурятії мітингували проти Путіна"

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG