Спеціальні потреби

Путін не зупиниться, без тиску НАТО - екс-посол США


Без "загрози" з боку НАТО, Путін не зупиниться - екс-посол США
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Без "загрози" з боку НАТО, Путін не зупиниться - екс-посол США

"Санкції спрямовані проти окремих осіб, одного банку, не всіх осіб і не проти цілих підприємств чи енергетичного сектору. Я думаю, що росіяни на це дивиться як на щось, з чим можна жити. Анексія території буде постійною, а санкції колись закінчаться", - каже колишній посланець США до НАТО Курт Волкер.

Так само і політична та економічна ізоляція не лякає росіян, вважає Волкер.

"У короткостроковій перспективі ізоляція не дасть результату. Росіяни вважають, її не можливо втримувати – або європейці, або азійські країни будуть співпрацювати з росіянами, і все одно буде доступ до світових ринків. Якщо не буде подальшого посилення санкцій, то для Росії це не буде серйозною ізоляцією".
Важливо для НАТО навіть зараз оголосити про свої плани щодо підтримки України


Колишній представник Сполучених Штатів в НАТО вважає, що Північноатлантичній альянс має відігравати значно більшу роль у розв’язанні кризи в Україні.

"Якщо Путін бачитиме, що Захід не готовий застосувати військову силу, він зважатиме між захопленням нових територій та можливими економічними санкціями у відповідь. Зараз, я думаю, він відчуває, що йому нічого не буде за те, що він робить. Тому дуже важливо для НАТО навіть зараз оголосити про свої плани щодо підтримки України".

"НАТО може допомогти військовими радниками, підтримкою розвідданими, продати чи надати військову техніку українському уряду, встановити ембарго на продаж зброї Росії, альянс може розмістити додаткові сили повітряної оборони в країнах Балтії, розробити плани реакції на можливе вторгнення в Румунію та Болгарію. НАТО може розпочати сухопутні військові навчання в Польщі, Румунії чи Болгарії, поруч з Україною, щоб показати, що в нас є потужність відповісти на можливу подальшу агресію Росії", - вважає Курт Волкер.
  • 16x9 Image

    Тетяна Ворожко

    Старша редакторка Української служби «Голосу Америки», ведуча, журналістка і продюсерка. Цікавиться політикою, відносинами України-США, соціальними питаннями та медициною, але найбільш любить розповісти гарну людську історію. Робить включення із місця подій, запускає нові проекти та програми, із 2017 року редагує та регулярно дописує до рубрики «Блоги» на веб-сайті служби. Працювала репортером газети «Киевские Ведомости» та програми «Погляд у світ» (УТ-1), сценаристом та журналістом культового шоу «Без Табу з Миколою Вереснем» (1+1). Дописувала до десятка газет і журналів. Співпрацювала з CNN та BBC. Після навчання у США обійняла посаду радника Координатора проектів ОБСЄ в Україні з питань мас-медіа, де протягом двох років запустила десятки проектів, спрямованих на розвиток вільних ЗМІ та зменшення напруги між регіонами країни. Автор двох книг та документального фільму (канал СТБ). Здобула диплом магістра історії КНУ імені Тараса Шевченка та магістра журналістики Університету штату Огайо (Атенс). Мама сина.

Показати коментарі (11)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG