Спеціальні потреби

Українці ніколи не пробачать Путіна - автор закону Магнітського


На фото : напад на міліцейську дільницю у Горлівці.
Сенатор-демократ Бен Кардин, який очолює Гельсінську комісію США вважає, що народ України ніколи не прийме того, що Путін зробив з їх країною. Про це автор закону Магнітського заявив у своєму Twitter.

"Українці добре знають свою історію і заслуговують на яскраве майбутнє", - відзначив Кардин у тому ж tweet-і.

У понеділок сенатор зустрівся із представниками української громади у штаті Меріленд.

Коментуючи зустріч, сенатор заявив, що погоджується із думкою американських українців, що нинішня криза походить особисто від Путіна та кола наближених до нього осіб, і не є провиною всіх росіян.

Водночас сенатор-демократ Кріс Мерфі у Twitter​ відзначив, що "настав час для дій".

"Події у східній Україна надто сильно нагадують початок подій у Криму, щоб припускати, що результат буде іншим. Настав час дій", - написав Кріс Мерфі.

Дивіться також : "Нуланд розповіла про "корупційний інтернаціонал"
Нуланд розповіла про "корупційний інтернаціонал"
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00
  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG