Спеціальні потреби

Чим би ще Захід допоміг? - опитування


Донецьк.
Міжнародна спільнота об'єдналась у підтримці України у протистоянні з Росією. Але західні уряди та експерти продовжують сперечатись, якою повинна бути подібна підтримка.

Цього тижня ми питаємо, Чи достатньою є підтримка Заходу України у протистоянні з Росією?

Як відомо, у ході виступу у Женеві минулого тижня, Державний секретар США Джон Керрі відзначив, що якщо США негайно не побачать конкретних кроків Росії спрямованих на втілення угоди, США не матимуть вибору окрім запровадження нових санкцій.

"Ми очікуємо, що Росіяни, як вони сьогодні пообіцяли, покажуть, що серйозно ставляться до угоди і наполягатимуть, щоб про-російські сепаратисти, яких вони підтримають - склали зброю та залишили захоплені будівлі та добивались своїх політичних цілей через конституційні процеси, гарантом яких виступає угода. Подібних випадків більше не має бути, а якщо вони будуть - то це означатиме, що вони отримають відповідь", - заявив Керрі минулого тижня у Женеві.

У понеділок Державний департамент США через Twitter "Прогресс для Украины" США поширив знімки, які вказують на присутність російських спецпризначенців на сході України.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook.

Дивіться також : Більшість за використання сили проти сепаратистів
Більшість за використання сили проти сепаратистів
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:21 0:00
XS
SM
MD
LG