Спеціальні потреби

Російських диверсантів готувала німецька компанія? - ЗМІ


Пчолкіно, 16 квітня.
У США підозрюють, що німецька військова компанія "Rheinmetall" посприяла кардинальному оновленню російської армії. Про це повідомляє "The Daily Beast".

"У 2011-му році німецький військовий підрядник "Rheinmetall" підписав угоду вартістю у 140 мільйонів доларів на будівництво центру симуляції бойових дій у російському Муліно. Передбачалось, що щороку у центрі зможуть проходити підготовку 30 000 військових бойових частин. І хоча офіційно, центр мав запрацювати лише цього року, офіційні особи США вважають, що Німеччина вже кілька років займається підготовкою російських військових", - пише Джош Рогін у "The Daily Beast".

Видання повідомляє, що робота по проекту "Rheinmetall" у Росії продовжувалась навіть після вторгнення Росії у Крим і була припинена урядом Німеччини лише у березні.

В уряді США побоюються, що "Rheinmetall" займалась підготовкою російських спецпризначенців подібних тим, які зараз знаходяться в Україні та на її кордонах - повідомляє видання.

"Тренувальний центр побудований за зразком центру підготовки німецьких військових, мав стати "найбільш просунутим у світі". "Rheinmetall" вбачала у контракті на його будівництво початок ще кількох проектів "у світлі планів модернізації обладнання армії Росії", - пише автор з посиланням на дані Конгресу США.

За словами Джоша Рогіна, в уряді США вважають, що надані німцями тренування пройшли бійці Спецназу ГРУ, сил спеціального призначення, які діяли у Криму без опізнавальних знаків і тепер, можливо, займаються дестабілізацією ситуації у східній Україні.

Матеріал також вказує, що німецька компанія могла займатись технічним переоснащенням Спецназу ГРУ.

"Провідні чини Міноборони США визнають, що протягом останніх років армія Росія пережила революційне оновлення", - йдеться у матеріалі.

“Йдеться не про засвоєння уроків вторгнення у Грузію у 2008-му році, а про створення бази для проведення операцій зовсім іншого типу. Ми мали б уважніше слідкувати за цим. Тривожні сигнали були вже давно, але ми не приділили їм уваги", - цитує стаття експерта "Інституту Брукінгса" Фіону Хілл, колишнього високопосадовця розвідки США, експерта з питань Росії.

Дивіться також : Білий дім дав Москві кілька днів на роззброєння сепаратистів
Білий дім дав Москві кілька днів на роззброєння сепаратистів
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:04 0:00

Показати коментарі (5)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG