Спеціальні потреби

Байден закликав уявити світ без газу з Росії. ФОТО

"Уявіть собі, де ви були б сьогодні, якби могли сказати Росії: "Лишіть собі свій газ". Ви мали б перед собою інший світ", - Джо Байден на зустрічі з українськими законодавцями.
Показати більше

Текст Виступу Віце-президента Джо Байдена на зустрічі з українськими законодавцями.  
1

Текст Виступу Віце-президента Джо Байдена на зустрічі з українськими законодавцями.
 

Віце-президент США та Арсеній Яценюк. "Ви намагаєтеся домогтися енергетичної безпеки і немає жодної причини чому ви не можете стати енергетично незалежні.  Я справді так думаю. Це займе певний час. Потрібно буде приймати деякі важкі рішення, але це все разом у ваших силах, в силах влади Європи і США. І ми готові допомогти вам у досягненні цього. Уявіть собі, де ви були б сьогодні, якби могли сказати Росії: «Лишіть собі свій газ».  Ви мали б перед собою інший світ.  В наших силах це змінити.  Це займе деякий час, але це в наших силах.  Це важкі рішення, але вони в наших силах", - Джо Байден. Київ 22-ге квітня.
2

Віце-президент США та Арсеній Яценюк.

"Ви намагаєтеся домогтися енергетичної безпеки і немає жодної причини чому ви не можете стати енергетично незалежні.  Я справді так думаю. Це займе певний час. Потрібно буде приймати деякі важкі рішення, але це все разом у ваших силах, в силах влади Європи і США. І ми готові допомогти вам у досягненні цього. Уявіть собі, де ви були б сьогодні, якби могли сказати Росії: «Лишіть собі свій газ».  Ви мали б перед собою інший світ.  В наших силах це змінити.  Це займе деякий час, але це в наших силах.  Це важкі рішення, але вони в наших силах", - Джо Байден. Київ 22-ге квітня.

Байден у "Борисполі".
3

Байден у "Борисполі".

Байден та Турчинов.
5

Байден та Турчинов.

Більше

XS
SM
MD
LG