Спеціальні потреби

У Португалії закликали не вірити Кремлю. ФОТО

Українська громада Лісабону звернулася до португальських журналістів не підтримувати кремлівську пропаганду. Фото надано Спілкою українців Португалії.
Показати більше

Лісабон
1

Лісабон

Лісабон "Недільна маніфестація (4 травня), що пройшла в центрі Лісабону під гаслом «Ні кремлівському тероризму!», мала за мету показати португальцям, що на Сході і Півдні України діють терористичні групи з Росії, що підбурюють місцевих етнічних росіян проти цілісності України", - повідомляє Спілка українців Португалії.
2

Лісабон

"Недільна маніфестація (4 травня), що пройшла в центрі Лісабону під гаслом «Ні кремлівському тероризму!», мала за мету показати португальцям, що на Сході і Півдні України діють терористичні групи з Росії, що підбурюють місцевих етнічних росіян проти цілісності України", - повідомляє Спілка українців Португалії.

Лісабон "У своєму зверненні, активісти нагадали приклад англійського журналіста Вальтера Дуранті, який у 1933 році надрукував в  “New York Times” статтю, де виправдовував політику примусової колективізації Сталіна, тим самим фактично обманюючи світ, що в Україні не вмирають від штучного голоду".
3

Лісабон

"У своєму зверненні, активісти нагадали приклад англійського журналіста Вальтера Дуранті, який у 1933 році надрукував в  “New York Times” статтю, де виправдовував політику примусової колективізації Сталіна, тим самим фактично обманюючи світ, що в Україні не вмирають від штучного голоду".

Лісабон "Сьогоднішня кремлівська агресія проти України, знову гостро ставить перед світовою журналістикою питання про відповідальність за правдивість поданої інформації", - йдеться у повідомленні Спілки українців Португалії.
4

Лісабон

"Сьогоднішня кремлівська агресія проти України, знову гостро ставить перед світовою журналістикою питання про відповідальність за правдивість поданої інформації", - йдеться у повідомленні Спілки українців Португалії.

Більше

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG