Спеціальні потреби

Обама: США готові працювати з новим президентом та демократично обраним парламентом


Білий дім поширив заяву президента США Барака Обами з приводу виборів президента України. Президент США привітав участь українців у виборах попри провокації та насильство. Обама відзначив, що вибори є ще одним кроком з боку уряду України спрямованим на те, щоб об'єднати країну та представити інтереси усіх її громадян.

"США готові працювати з новим президентом та демократично обраним парламентом, щоб підтриматии зусилля України спрямовані на запровадження важливих політичних та економічних реформ", - йдеться у заяві Білого дому.

"Попри провокації та насильство, мільйони українців пішли на виборчі дільниці по всій країні, навіть у частинах східної України, де підтримувані Росією сепаратистські групи намагались позбавити права зробити вибір цілі регіони, деякі хоробрі українці все одно змогли проголосувати. Ми віддаємо належне тих, хто взяв участь у виборах, та зусиллям українського уряду спрямованим на проведення виборів перед обличчям усіх загроз", - йдеться у документі.

"Протягом останніх місяців народ України раз за разом демонстрував бажання обрати своїх лідерів без втручання та жити у демократії, де вони можуть обирати власне майбутнє без насильства та залякувань. Ці вибори - ще один крок з боку уряду України спрямований на те, щоб об'єднати країну та представити інтереси усіх її громадян та переконатись, що їх скарги почуті, а прагнення мають підтримку держави", - йдеться у документі.

"США готові працювати з новим президентом та демократично обраним парламентом, щоб підтримати зусилля України спрямовані на запровадження важливих політичних та економічних реформ. Ми продовуємо підтримувати суверенітет України та її територіальну цілісність , засуджувати на відкидати окупацію та спробу анексії Криму з боку Росії, та лишаємось відданими спільній роботі з Україною та іншими партнерами, щоб знайти мирне вирішення конфлікту", - йдеться у звернення президент США Барака Обами.

Дивіться також : "США працюватимуть з тим президентом України, якого оберуть 25 травня" - Джон Гербст

Показати коментарі (3)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG