Спеціальні потреби

Похорони палестинського підлітка спровокували сутички у Східному Єрусалимі


Поліція Ізраїлю застосувала сльозогінний газ до палестинських демонстрантів у Східному Єрусалимі

В Ізраїлі відбулися сутички між місцевою поліцією і палестинськими демонстрантами після похорону палестинського підлітка, вбитого, як підозрюють, під час нападу з метою помсти.

Палестинські демонстранти кидали каміння в ізраїльських поліцейських, у відповідь до протестувальників застосовували сльозогінний газ та шумові гранати.

Після похорону палестинського хлопчика Мохаммеда Абу Хдаїра поліція Ізраїлю в очікуванні демонстрацій посилила охорону місцевості. Друзі та родина поховали підлітка у п'ятницю на кладовищі в арабському районі Шуафат.

Тіло Хдаїра знайшли у середу в Єрусалимі у лісі приблизно через годину після того, як його викрали і закинули у машину невідомі. За словами батька хлопчика, тіло дитини було спалене до невпізнання.

Влада заявляє, що правоохоронці розслідують, чи вбивство палестинського хлопчика в Ізраїлі пов`язане із попереднім викраденням та вбивством трьох ізраїльських підлітків, яких поховали раніше цього тижня. Водночас деякі ізраїльські чиновники уже звинуватили Гамас у вбивствах трьох ізраїльських дітей. Гамас спростовує звинувачення.

XS
SM
MD
LG