Спеціальні потреби

Україна потребує зброю - сенатор Роберт Менендез


Сенатор Роберт Менендез вважає, що Україні потрібно надати зброю для оборони.

Вторгненням, назвав дії Росії в Україні голова комітету Сенату США з міжнародних відносин Роберт Менендез, в інтерв’ю каналу CNN.

За словами сенатора, "Путін відчув, що Захід не запроваджує жорсткі санкції та не надає Україні зброю для захисту. Ми повинні довести, що це не так. Це означає, що ми маємо дивитися на секторальні санкції. Ми вже запровадили санкції проти окремих осіб, фінансових установ, тепер ми повинні запровадити секторальні санкції, як-то в фінансовому секторі, оборонному та енергетичному. Ми також маємо надати, і сподіваюся що саміт НАТО створить можливість для цього, оборонне озброєння, яке примусить Путіна сплачувати за свою агресію".

"Ми не постачали летальну зброю Україні, щоб не спровокувати Путіна. Але Путін не потребує провокацій. У цьому випадку слабкість є більшою провокацією для Путіна, ніж сила. Путін розуміє дві речі: або економічний тиск, ми сподіваємося що ЄС рухатиметься з нами в напрямку секторальних санкцій і, по-друге, ціну, яку сплачують прості росіяни, які отримують тіла своїх синок та дочок у мішках. Російські матері питають, «а що тут відбувається»? І це буде відбуватися, особливо якщо українці отримують засоби. Українці хочуть захищати свою землю. Вони демонструють спротив. Вони також продемонстрували і стриманість. Росія вторглася тисячами солдатів, ракетами, танками. Це вже не питання сепаратистів. Це – пряме російське вторгнення, і ми маємо це визнати. Це не повстанці роблять успіхи на фронті, а російські солдати", - заявив сенатор Менендез.

Дивіться також: Держдеп : США думають над відповіддю Росії

Держдеп : США думають над відповіддю Росії
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG