Спеціальні потреби

Папа Римський закликав до миру та діалогу в Україні


Папа Римський Франциск І закликав до миру та діалогу в Україні. Про це Понтифік сказав сьогодні під час своєї щонедільної молитви Ангелус на площі св. Петра у Ватикані.

"Любі брати і сестри. Останніми днями були зроблені суттєві кроки у пошуку миру в постраждалих від конфлікту регіонах східної України. Утім сьогодні я почув новини, які були не дуже втішними. Та все ж сподіваюся, що люди матимуть спокій і тривалий мир. Я молюся, щоби розпочатий діалог не припинявся і приніс людям плоди надії", - зазначив Папа Франциск.

Сьогодні стало відомо, що незважаючи на підписане перемир’я між Україною та представниками сепаратистів, обстріли української території не припинилися.

Наприкінці серпня предстоятель Української греко-католицької церкви повідомив, що надіслав до Папи Римського листа, де розповів про факти руйнування терористами католицьких храмів на Донбасі, він також звернувся до Папи Римського з проханням про підтримку України.

  • 16x9 Image

    Ярина Матвійчук

    Приєдналася до команди «Голосу Америки» у 2014 році. Перед тим працювала в американському журналі National Geographic та на «Радіо Свобода» ведучою та редактором програми «Ранкова Свобода». У Києві волонтерила на «Радіо Марія» та в кіностудії Cinema House Group, у Гавані доглядала за хворими українськими дітьми в рамках проекту «Україна – Куба». Своїм найбільшим хобі вважає 3-річну доньку Марійку та подорожі з родиною. Розповідає, що любить книжки і поважає добре почуття гумору. Рецептом свого життя називає «Похвалу глупоті» Е. Роттердамського. Мріє покататися на всіх видах транспорту та спробувати їжу різних народів світу.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG