Спеціальні потреби

Пентагон: Потреби України задовольняємо у пріоритетному порядку


У Пентагоні розповіли, що роблять для України
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

У Пентагоні розповіли, що роблять для України

Сполучені Штати продовжують допомагати Україні створити боєздатну армію, запевняє заступниця помічника міністра оборони США Евелін Фаркас.

"Ми допомагаємо українським військовим посилити здатність захищати суверенітет України. Економічна, політична та військова поміч разом покликані допомогти Україні захистити себе та свої політичні прагнення", - заявила заступниця помічника міністра оборони США Евелін Фаркас.

Для поглиблення співпраці між Україною та США у Києві перебуває група американських радників на чолі з американським генерал-майором.

"Ми консультуємо українців з питань модернізації та покращення професіоналізму їхніх військових. Консультації включають в себе управління персоналом, раціональне використання ресурсів", - сказала Евелін Фаркас.

Крім цього Сполучені Штати вже надали Україні базове військове спорядження для солдат, прилади нічного бачення, бронежилети, аптечки, медичне обладнання, рації, одяг, інженерне обладнання, системи периметральної сигналізації, паливні баки, насоси тощо.

Ми задовольняємо потреби України в пріоритетному порядку

"Ми задовольняємо потреби України в пріоритетному порядку. Ці пріоритети можуть змінюватися в залежності від обставин. Наприклад, ми наближаємося до зимового періоду, а це впливає на оцінку потреб української сторони. США вже надали понад сто мільйонів доларів допомоги в сфері безпеки та прикордонній службі", - підкреслила заступниця помічника міністра оборони США.

Евелін Фаркас наголосила, що Сполучені Штати прагнуть політичної розв’язки конфлікту в Україні і Вашингтон зробить усе можливе, щоб змусити Росії піти на деескалацію.

"Санкції проти Росії спрямовані на вирішення конфлікту. Якщо росіяни продовжуватимуть йти цим шляхом, яким вони йдуть зараз - використання військової сили для досягнення своїх політичних цілей, то ми будемо змушені знову переглянути питання санкцій та продовжувати здійснювати дипломатичний тиск на Росію", - сказала Евелін Фаркас.

Сполучені Штати, каже Фаркас, не мають підтвердження звинуваченням у використанні українськими військовими касетних бомб та закликають усі сторони вжити заходів, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення.

"Подібні звинувачення з’являються тому, що на Східній Україні продовжується конфлікт. Ми повинні сфокусувати зусилля на зупинці бойових дій, сепаратисти та росіяни, які їх підтримують, повинні дотримуватися угод та сісти за стіл переговорів. В решті решт, незалежно від того, які боєприпаси ви б не використовували, вони не допоможуть вам вирішити проблему", - сказала високопосадовець Пентагону.

Проблема, за словами Евелін Фаркас, повинна вирішуватися за столом переговорів.

Дивіться також : Зберегти Україну - першочергове, а зміни вже з наступним поколінням - екс-посол США

Показати коментарі (6)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG