Спеціальні потреби

Повна "Путіноя" - "Вашингтон пост" про президента Росії


«Вашингтон пост» у редакційній колонці проаналізував нещодавню промову Путіна в Сочі та виставив свій діагноз - «Путіноя» (Назва статті у друкованому накладі "Putinoia on display" - Путіноя на показ).

На засіданні «Валдайського дискусійного клубу» Путін говорив про ведмедів, тайгу, всесвітню змову, американський імперіалізм, прозоро натякав на нові війни та ностальгував за Хрущовим - пишуть у виданні.

«Путін пропонує Заходу обирати: або поступайтесь Росії - включно зі здачею України та будь-якими іншими частинами Євразії, яких забажає Путін, або будете мати «цілу серію руйнівних конфліктів». Не дивно, що канцлер Німеччини Меркель говорила, що Путін живе «в іншому світі», а Обама нещодавно поставив Росію в один ряд з еболою та головорізами з «Ісламської держави»», - резюмує впливове видання.

Про орієнтири Росії та Путіна пише анголомовне видання "Москоу таймс".
Тут радять Путіну почати розповідати росіянам не лише про страшне сьогодення, в якому світом керують США, а Києвом править «хунта», а і про якесь «світле майбутнє».

«Що потрібно, так це сформулювати посткомуністичну Російську мрію - подібну до американської - і не дати Росії зануритись у примітивний та нестримний шовінізм», - пише автор статті.

«Лідери мають спочатку потурбуватись про власний народ, забезпечити його благополуччя, стандарти життя та захист з боку закону - і вже тоді думати про Новоросію, чи подальшу експансію» - резюмує «Москоу таймс».

Дивіться також : Росія утримається від агресії до весни - експерт

Росія утримається від агресії до весни - експерт
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG