Спеціальні потреби

Російська космічна ракета злетіла, американська – вибухнула


Вибух космічної ракети, запущеної Orbital Sciences Corp. 28 жовтня 2014 р.

У Казахстані в середу Росія успішно запустила безпілотну ракету-носій з припасами для Міжнародної космічної станції через кілька годин після вибуху схожої ракети в США.

Ракета «Союз» і космічний вантажний корабель «Прогрес-57» запустили з космодрому «Байконур». Очікується, що вона стикується з МКС за кілька годин у середу.

У вівторок безпілотна комерційна ракета з припасами та обладнанням для космічної станції вибухнула через кілька секунд після запуску на острові Воллопс в Атлантичному океані, що біля узбережжя штату Вірджинія.

Orbital Science Corporation, компанія, з якою уряд США уклав контракт на відправлення припасів до космічної станції, каже, що не здійснюватиме запусків інших ракет «Антарес» до часу з’ясування причин вибуху, що стався у вівторок.

Унаслідок вибуху ніхто не постраждав. Американська космічна агенція НАСА заявила, що екіпажу Міжнародної космічної станції «не загрожує небезпека залишитися без їжі чи інших життєво важливих припасів».

Orbital Science – одна з двох приватних компаній, з якими НАСА уклала контракт на виведення вантажних кораблів на орбіту після того, як 2011 року припинилися польоти космічних човників.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG