Спеціальні потреби

Вашингтонщина долучилася до нового флешмобу


Українці у світі демонструють свою єдність
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Українці у світі демонструють свою єдність

З Україною в серці назавжди де б ми не були - флеш моб під цим гаслом у ці дні проходить по всьому світу.

Вашингтон долучився до флешмобу, який проводять українці у цілому світі. Ідея проведення всесвітньої акції належить українській громаді в Італії.

"Флешмоб називається цього разу “З Україною в серці назавжди де б ми не були. Слава Україні, героям слава!”. Суть флешмобу у тому, що міста та країни, де є українці, викладають одну букву з цієї фрази. Вашингтону дісталась літера “А”. За традицією ми викладаємо її біля меморіалу Лінкольна, там де ми вітали Україну з днем незалежності", - заявила співорганізатор акції Анастасія Рибицька.

Флешмоб почався з зони АТО. Українські захисники Донецького аеропорту почали з літери “З”. Крім Італії та України в акції беруть участь люди у Франції, Нідерландах, Польщі та Великобританії.

"Ми підтримуємо Україну всіма силами, які у нас є. Ми за вільну Україну. Україна вистраждала це. Вона повинна мати свою незалежну країну", - сказав активіст Ігор.

Оголошення про проведення флешмобу було викладено у соціальних мережах. Активісти принесли з собою свічки та пластикові стаканчики.

"Сьогодні ми підтримуємо Україну. Ми тут пробуємо зробити літеру “А” і це буде такий великий слоган, який пройде через різні міста світу", - відзначив активіст Юрій.

"Я сьогодні сюди прийшла показати, що ми підтримуємо наших хлопців в Україні, які зараз знаходяться в зоні АТО. Показати, що люди, які живуть закордоном, відчувають біль нашої країни, що ми всім серцем з вами. Ми дуже за вас хвилюємося і просто впевнені, що перемога буде за вами", - додала активістка Аня.

Зацікавленість у флешмобі проявили і туристи, які зазвичай відвідують Вашингтон на вихідних.

"Я просто туристка у Вашингтоні. Я навчаюся в університеті. Моя спеціальність – лідерство. Цього семестра ми вивчаємо громадське лідерство і мій вчитель багато про це говорила: про завдання громадських лідерів та проблеми, з якими вони стикаються і саме тому мені цікава сьогоднішня подія", - відзначила туристка Анна.

Результат акції, яка відбулася по цілому світі, можна буде побачити незабаром у соціальних мережах.

Дивіться також: Як діаспора добивається у Конгресу зброї для України

Як діаспора добивається у Конгресу зброї для України
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:02 0:00

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG