Спеціальні потреби

За посилення кібербезпеки України спільно візьмуться Microsoft і Держспецзв’язок


Про кібер загрози Україну буде попереджати Майкрософт
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Про кібер загрози Україну буде попереджати Майкрософт

Фахівці корпорації Microsoft та українського Держспецзв'язку спільно візьмуться за посилення кібербезпеки України. Відповідну угоду про співпрацю їх представники підписали у посольстві України у Вашингтоні. Угода, що передбачає обмін технічними даними, дозволить українським і американським фахівцям разом створювати нові сценарії боротьби із кібератаками та міжнародною злочинністю в інформаційній сфері. За словами голови Держспецзв’язку України Володимира Звєрєва, угода є визнанням успіхів українців у питаннях кібербезпеки. А от у компанії Microsoft називають початок співпраці в галузі урядової безпеки із Україною - «історичним моментом».

«Перевагою, яку Україна отримає в рамках співпраці по «Програмі урядової безпеки», стане доступ до усіх вихідних кодів нашого програмування і можливість перевіряти їх. «Майкрософт» працює над тим, щоб зберігати доступ до інформації, охороняти її приватність заради наших же клієнтів. Тепер ми станемо працювати в цьому напрямку і з Україною. «Майкрософт» буде отримувати інформацію з України із вашою кіберекспертизою, і навзамін надавати Україні інформацію з наших численних центрів щодо кіберзагроз, які можуть бути як кримінальними, так і міжнародними за своїм характером», - зазначив директор з питань захисту інформації та національної кібербезпеки Мicrosoft Джеймі Віллі.

Голова Держспецзв'язку Володимир Звєрєв наголосив, що всі ми живемо в кіберпросторі:

«Користуємося смартфонами, планшетами... і фактично від того, як захищені наші дані, як захищена інформація, яка циркулює в мережах – залежить і наша безпека. Фактично підписання цієї угоди дає нам можливість розширити знання в питаннях кібербезпеки, а також підняти і підвищити рівень з розробки тих документів, які стосуються кібербезпеки».

XS
SM
MD
LG