Спеціальні потреби

Президент України, законодавці США про "Голос Америки" : Правда перемагає у душах людей


Значення мовлення "Голосу Америки" лише збільшуватиметься - переконані лідери України та американські законодавці.

Перший ефір "Голосу Америки" українською відбувся 12-го грудня 1949-го року. Наприкінці 2014-го року з нагоди 65-ї річниці Української служби її привітали впливові законодавці США, президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Сенатор Бен Кардин:

"Після Революції Гідності на Майдані та незаконної анексії Криму з боку Росії та її агресії на сході, аудиторія "Голосу Америки" відчутно зросла. Завдяки тому, що Українська служба приділяє велику увагу подіям у США та американсько-українським відносинам, Голос Америки відіграє важливу роль у донесенні до мільйонів українців політики США, а також інформації про точку зору та діяльність президента, Конгресу та громадянського сектору США, які стосуються України.

Нині на шляху України до незалежного, демократичного, європейського майбутнього постали значні внутрішні та зовнішні виклики. Як голова Гельсінської комісії я у цей історичний час віддаю належне ролі, яку "Голос Америки" відіграє зараз, і яка лише збільшиться у майбутньому"

Сенатор Джон Маккейн:

"... "Голос Америки" є важливим джерелом інформації для українського народу у час, коли Росія продовжує розгортати пропагандистську кампанію в регіоні, поширюючи дезінформацію та підривають зусилля українських реформаторів з Євромайдану

Особливе послання сповнене свободи, надії та людської гідності

... У час, коли путінська пропагандистська машина заперечує реальність та затьмарює розуміння подій, українські дуже покладаються на достовірність та точність "Голосу Америки" та його особливе послання сповнене свободи, надії та людської гідності ". .


Конгресмен Кріс Ван Голлен:

"Протягом усієї кампанії агресії Росії проти України, Українська служба "Голосу Америки" лишається важливим джерелом новин, інформації та дискусій з приводу кризи, яка триває вже рік.
Щотижня глядачами ефірів Української служби "Голосу Америки" стають мільйони людей в Україні, а висвітлення нею американської внутрішньої та закордонної політики, соціальних питань, підприємництва, культури та мистецтва - дає точну та авторитетну інформацію, яку українці можуть використати для розбудови демократії, ринкової економіки та незалежної держави".

Конгресвумен Марсі Каптур:
"Свідченням роботи Української служби "Голосу Америки" є високі рейтинги, адже щотижня її глядачами стають понад 18 відсотків дорослої аудиторії. "Голос Америки" є найпопулярнішим закордонним мовником в Україні...
Минулого року, мабуть більше ніж будь-коли "Голос Америки" відігравав роль життєво важливої лінії зв'язку між народами США та України. Я з великою гордістю тепло вітаю Українську службу "Голосу Америки" та її дуже кваліфікованих співробітників..."

Петро Порошенко, президент України :

"Дорогі друзі! У далекому 1942 році ваша радіостанція почала роботу англійською мовою словами, які не втратили актуальності і тепер: "Ми будемо говорити про Америку і війну, новини можуть бути добрими чи поганими - ми будемо повідомляти вам правду".

Вітання від Петра Порошенко
Вітання від Петра Порошенко


Протягом десятків років ви приносили на своїх радіохвилях не просто правду, але й частинку вірусу свободи, подих вільного демократичного світу до України. Багато українських політиків та громадських діячів сформували свої погляди завдяки вам.

Я дякую Українській службі "Голос Америки" за роботу і внесок у формування вільної демократичної України.

Ми цінуємо те, що ви продовжуєте свою роботу й тепер, коли Україна виборює свою територіальну цілісність та незалежність у війні, де окрім збройного нападу нам доводиться відбивати інформаційну агресію ненависті та брехні.

Вірю, що завдяки Українській службі "Голос Америки" правда про події в Україні та світі допоможе захисникам демократії перемогти не тільки на полі бою, але й у душах людей."

Арсеній Яценюк, прем'єр-міністр України :

"З нагоди 65-ої річниці українського мовлення «Голосу Америки» прийміть мої щирі вітання і подяку за зроблене Вами. Упродовж всіх цих років Ви проривалися до українців крізь ревіння глушилок з правдою про трагедію і боротьбу українського народу, про злочини комунізму.
Вітання від Арсенія Яценюка
Вітання від Арсенія Яценюка
З «Голосу Америки» ми отримували тверезий аналіз пострадянського розвитку країни, її проблем і можливостей; тепер - про військову агресію Росії проти України та її сприйняття світом. «Голос Америки» - це не тільки надійна інформація, але і можливість відчути підтримку народів, плече людей доброї волі українцям, які зі зброєю в руках відстоюють свободу і гідність всього вільного світу.

Рішучість України щодо свого європейського вибору робить особливо актуальним досвід країн з великими традиціями демократичного розвитку, а відповідно - і діяльності засобів масової інформації. Бажаю Вам і далі впевнено простувати обраним Шляхом, успіхів і досягнень у здійсненні своєї високої місії."

Дивіться також : Україна тепер серед пріоритетів США - експерти про підсумки року

  • 16x9 Image

    Adrian Karmazyn

    Adrian Karmazyn is the Chief of the Ukrainian Service of the Voice of America.  He is responsible for directing and overseeing news coverage, managing a team of nearly twenty journalists and engaging in broadcasting partnerships with Ukrainian television networks.

XS
SM
MD
LG