Спеціальні потреби

Українські військові зайняли більшу частину Донецького аеропорту


Проросійський сепаратист Олександр Захарченко в оточенні охоронців неподалік від позицій бойовиків біля Донецького аеропорту, Donetsk, Eastern Ukraine, Jan. 15, 2015.

Українські військові в ніч з суботи на неділю здійснили «масовану операцію», відновивши контроль майже за всією територією Донецького аеропорту в східній Україні, яку протягом останніх тижнів утримували сепаратисти. Про це повідомив речник Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України Андрій Лисенко.

Унаслідок наступу української армії на аеропорт бойові дії наблизилися до Донецька. Жителі міста повідомляють, що сепаратисти посилили обстріли з житлових зон у центрі міста.

"Було прийнято рішення про масовану операцію, яка увінчалася успіхом... Нам вдалося майже повністю зачистити територію аеропорту, яка належить до території українських військових, яка є відміченою по лінії розмежування», – сказав Лисенко у телевізійному виступі.

Унаслідок операції українська армія повернула собі територію, яку контролювала згідно з «мінськими угодами», а отже, не порушила мирний план, погоджений з Росією та сепаратистськими керівниками у вересні, сказав Лисенко.

За минулі 24 години загинули четверо українських солдатів, поранено 32-х, сказав він.

Показати коментарі (12)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG