Спеціальні потреби

В Європі посилюють заходи безпеки через побоювання нових терактів


В Бельгії вулиці Брюсселя та Антверпена патрулюватимуть 300 військових

Військові у Бельгії посили заходи безпеки у єврейських кварталах та біля потенційних мішеней терористів.

«Ми вже направили 150 військових. Згодом, кількість збільшиться до трьохсот осіб. Сьогодні ми патрулюємо вулиці Брюсселя та Антверпена», – заявив міністр оборони Бельгії Стівен Вандепут

Влада посилила заходи безпеки після того, як під час операції у четвер поліцейські вбили двох осіб, які, за даними правоохоронців, планували терористичний напад на поліцію.

В Європі посилюються побоювання повторення терактів на зразок нападу на видання «Шарлі Ебдо». Тим часом, президент Франції подякував міжнародній спільноті за підтримку:

«Ми єдина країна. Єдина нація. Єдина Франція. Франція, яка не має розподілу на основі релігії, вірувань чи вподобань. Франція, яка дасть відсіч тим, хто хоче розв’язати релігійну війну».

Тим часом, тисячі мусульман в Пакистані та Афганістані вийшли з протестами проти Франції, засуджуючи тижневик «Шарлі Ебдо» за публікацію карикатур на пророка Мухаммеда.

У Карачі протестувальники спалили фотографію президента Олланда. Учасники протесту вийшли з лозунгами «Ми готові віддати свої життя за повагу до пророка Мухаммеда». Аналогічні протести пройшли Лахорі.

В Афганістані студенти засудили тижневик за глузування над пророком та вимагали закриття консульства Франції в Кабулі. Іслам забороняє зображати пророка у будь-якому вигляді.

XS
SM
MD
LG