Спеціальні потреби

То де "сила", якою хвалився Обама? - експерти про втрату Донецького аеропорту


Поразки українських військових примушують засумніватись в успіху політики США щодо України, яку Барак Обама у своїй промові "Про стан держави" назвав "проявом сили". Про це на сторінках Форейн полісі" пишуть Джеймс Міллер та Пьєр Во з видання The Interpreter, яке висвітлює конфлікт на сході України.

"Можна було би сказати, що Обама правий, а Америка успішно прокладає шлях до вільної, мирної та демократичної України, якби Путін відступав і став би все більш сумирним. Але ж насправді він лише посилює агресію", - пишуть автори статті.

Міллер та Во наголошують : США та міжнародна спільнота вже давно ігнорують прохання Києва надати точну зброю та безпілотні летальні апарати для "ефективної та гуманної оборони та відбиття нападів сепаратистів".

Не схоже, що Вашингтон допомагає Києву захиститись від бандита з Москви

"США заявляють, що надали українським прикордонникам броньовані авто, але не зрозуміло, як на думку Вашингтона, ці авто почуватимуться проти танків T-72 та іншого російського важкого озброєння, яке активно прибуває до Східної України", - йдетья у матеріалі.

Захід має усвідомити, що Україна не зможе відбити вторгнення Путіна самотужки - переконані автори.

"Поки ж не схоже, що Вашингтон допомагає Києву захиститись від бандита з Москви", - резюмують Міллер та Во.

Дивіться також : Україна важлива для Обами, але краще дав би зброю - експерти

Україна важлива для Обами, але краще дав би зброю - експерти
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG