Спеціальні потреби

Обама обіцяє посилити тиск на Москву


Президент США Барак Обама інспектує почесну варту під час урочистого прийняття в президентському палаці в Нью-Делі, 25 січня 2015 р.

Президент США Барак Обама в неділю звинуватив Росію в загостренні бойових дій між українськими військами та сепаратистами в східній Україні та сказав, що Сполучені Штати розглянуть можливість вжиття додаткових заходів для посилення тиску на Москву.

«Ми й надалі будемо дотримуватися підходу, який ми обрали раніше, тобто посилювати тиск на Росію», – сказав Обама на прес-конференції в Нью-Делі. – І я розгляну всі додаткові можливості, які ми маємо, окрім військової конфронтації, і спробую зайнятися цим питанням».

«Ми глибоко стурбовані порушенням режиму припинення вогню та агресією, яку здійснюють ці сепаратисти за підтримки Росії, з використанням російської зброї, російського фінансування, російського навчання та російських військ», – сказав Обама.

«Я дуже чітко заявляв, що для нас не буде ефективно брати участь у воєнному конфлікту з Росією з цього питання. Але ми можемо й далі підтримувати здатність України контролювати свою територію».

За його словами, ця підтримка полягає в поєднанні економічного тиску на Росію за допомогою санкцій, наданні Україні необхідної допомоги для підтримки економіки, допомозі українській армії найнеобхіднішими засобами та обладнанням, і навчанні військових і спільних навчаннях з НАТО.

Показати коментарі (3)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG