Спеціальні потреби

США, Швейцарія, Італія та Росія проявили інтерес до активів Порошенка


Активами президента України Петра Порошенка зацікавилися компанії зі США, Швейцарії, Італії та Росії. Про це виданню Радіо Свобода повідомила прес-служба ICU group, яка є агентом з продажу активів українського президента.

«З кожним, хто так чи інакше окреслив свій інтерес до Рошену, ми ведемо переговори», – повідомили в ICU group, при цьому вони зауважили, що прояв інтересу не означає конкретну пропозицію придбати компанію.

У Росії ICU group продає всі виробничі потужності фабрики «Рошен» у Липецьку, крім компаній «Крахмалопродукт» та «Авто-Реал».

«Цікавляться переважно російські галузеві оператори, деякі фінансові інвестори та один іноземний інвестор. Розкривати імен ми не можемо, оскільки взяли на себе зобов’язання щодо конфіденційності, – йдеться у заяві ICU group. – Зацікавленим сторонам дали змогу ознайомитися з детальною інформацією про ЛКФ «Рошен» та відвідати виробничі потужності. Наступним етапом буде, сподіваємося, отримання попередніх пропозицій від зацікавлених сторін».

Щоб продати таку велику корпорацію як «Рошен», потрібен час, особливо в умовах економічної кризи та конфлікту на сході України – зауважили в прес-службі ICU group.

«Враховуючи поточну ситуацію в країні, коли взагалі важко продати будь-які активи, процес затягується. Навіть у мирний час у нашій практиці не було угод з M&A (щодо злиття та поглинання – ред.), які б тривали менше року, а з початку анонсування продажу «Рошен» року ще не минуло. Нашим пріоритетним завдання лишається продаж всього бізнесу «Рошен», але й можливість продажу його окремих частин ми також розглядаємо», – повідомив керуючий директор групи ICU Макар Пасенюк.

Показати коментарі (3)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG