Спеціальні потреби

Виходець з України став найбагатшою людиною в Британії


Найбагатшою людиною Великої Британії став мільярдер Лен Блаватник, який народився в Україні. Про це повідомляє британська газета Sunday Times, яка щороку публікує «список багатіїв». Статки 57-річного Блаватника, який має інвестиції в музиці, промисловості та засобах масової інформації, оцінюють у 13 млрд 170 млн фунтів стерлінгів, пише газета.

Статки найбагатших британців зросли переважно завдяки зростанню фондових ринків, пише газета. Їхнє сукупне багатство зросло вдвічі після економічної кризи 2009 року, повідомляє газета, а 1 000 найбагатших людей у Великій Британії зараз володіють 547 млрд фунтів стерлінгів (830 670 000 000 дол.), порівняно з 258 млрд 2009 року.

У Великій Британії є 117 мільярдерів – це більше, аніж будь-де у світі, за винятком США і Китаю, а в Лондоні мільярдерів більше, аніж у будь-якому місті в світі (80).

Вихідці з Індії, промисловці та фінансисти брати Шрі та Гопі Гіндуджа, які очолювали список торік, цього року зайняли друге місце, володіючи 13 млрд фунтів стерлінгів.

На третьому місці – англо-канадська сім'я Вестон, яка володіє імперією роздрібної торгівлі та має 11 млрд фунтів стерлінгів.

Газета пише, що іноземці витісняють британців у списку багатіїв. Статки королеви Єлизавети зросли на 10 млн, до 340 млн фунтів, однак вона вперше не потрапила до списку 300 найбагатших людей країни.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG