Спеціальні потреби

Десятки осіб арештовано під час демонстрації у Фергюсоні


Поліція заарештувала більш як 20 демонстрантів у понеділок увечері в Фергюсоні, Міссурі, де знову спалахнули заворушення через рік після загибелі 18-річного Майкла Брауна, беззбройного чорношкірого, якого застрелив білий поліцейський.

Оголошення надзвичайного стану не запобігло подальшим зіткненням між демонстрантами та поліцією під час другої ночі заворушень в цьому передмісті Сент-Луїса.

З настанням ночі десятки демонстрантів неодноразово знехтували наказ поліції не виходити на вулиці та перепинили рух на Вест Флоріссант авеню, де торік відбувалися заворушення та мародерство.

Минулої ночі поліцейські важко поранили 18-річного підозрюваного, який, за їхніми словами, відкрив по них вогонь, внаслідок чого в графстві Сент-Луїс було оголошено надзвичайний стан.

Підозрюваного ідентифікували як Тайрона Гарріса мол. Він був серед шістьох осіб, які нібито почали стрілянину в неділю на мирній до тієї миті демонстрації в пам'ять про загибель Брауна.

Батько Гарріса, Тайрон Гарріс старший, сказав, що впевнений: його син, друг Брауна, був без зброї, і назвав версію поліції про події в неділю ввечері «купою брехні».

XS
SM
MD
LG