Спеціальні потреби

Несправжньою виявилась знайдена на борту літака Air France бомба


Літак, що літак з Маврикії в Париж, здійснив екстрену посадку в Кенії.

Літак французької авіакомпанії Air France здійснив вимушену посадку в Кенії після того, як у вбиральні лайнера було виявлено підозрілий пакунок – картонну коробку з годинниковим механізмом.

Глава компанії Фредерік Гагей повідомив, що пристрій не представляв небезпеки для пасажирів і викликав «помилкову тривогу».Боїнг 777 виконував політ з Маврикія в Париж. У вбиральні літака пасажири виявили предмет, схожий на таймер, прикріплений до коробки, і повідомили про нього екіпажу. Після екстреної посадки в кенійської Момбасі всі 459 пасажирів і 14 членів екіпажу були евакуйовані.

Поліція Кенії повідомила, що у зв'язку з інцидентом допитала шестеро пасажирів, включаючи того, хто повідомив про знайдений пристрій. За інформацією влади, у виявленому предметі не було виявлено ніяких вибухових речовин.Авіакомпанія Air France повідомила, що перенаправила пасажирів до Франції.

Минулого місяця два рейси цієї французької авіакомпанії, які виконували польоти в Париж із США, змушені були змінити маршрут, отримавши інформацію про загрозу вибуху. У літаках, що летіли з Лос-Анджелеса і Вашингтона, вибухових пристроїв виявлено не було.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG