Спеціальні потреби

Бойовики «Ісламської держави» напали на військову базу в Іраку


Щонайменше 12 співробітників сил безпеки були вбиті, 20 отримали поранення.

П'ять смертників з угрупування «Ісламська держава» у неділю атакували іракську військову базу, розташовану на північ від Багдада. За повідомленнями влади, щонайменше 12 співробітників сил безпеки були вбиті, 20 інших отримали поранення.

Інцидент стався в Кемп Спічер - колишній американській військовій базі, розташованій в околицях сунітського міста Тікріт. Двоє смертників під'їхали до західних воріт бази і привели в дію вибухові пристрої, закладені в їх автомобілях. Троє інших підірвали себе після того, як вони увійшли у частину бази, де проходять підготовку співробітники іракської поліції. Про це повідомили джерела в поліції і командуванні операціями в Салах-ед-Діні.
Відповідальність за напад взяло на себе угруповання бойовиків «Ісламська держава», що контролює значні території на півночі і заході Іраку. Про це йдеться в заяві, опублікованій в Інтернеті її прихильниками.

Ірак охоплений міжконфесійним конфліктом, головним чином між шиїтами і сунітами, який заглибився з появою ультрарадикальних сунітських бойовиків «Ісламської держави».

XS
SM
MD
LG