Спеціальні потреби

Айова розділилась у своїх політичних уподобаннях


Останнє соцопитування показує близькість рейтингів Трампа і Круза у республіканців і Клінтон і Сандерса - у демократів

Останнє соцопитування показує близькість рейтингів Трампа і Круза у республіканців і Клінтон і Сандерса - у демократів

Кандидати в президенти від республіканців Дональд Трамп і Тед Круз користуються практично рівною популярністю в Айові. Демократи Хілларі Клінтон і Берні Сандерс теж мають близькі рейтинги в цьому штаті. Про це свідчать результати нового спільного опитування NBC News, Wall Street Journal і соціологічної служби Marist.

Різниця між рейтингами Клінтон і Сандерс також знаходиться в межах статистичної похибки в Нью-Гемпширі, в той час як Трамп випереджає Круза в цьому штаті на 16 процентних пунктів, повідомляють NBC і Wall Street Journal.

Айова проводить кокуси (зборів прихильників партії) 1 лютого, праймеріз в Нью-Джерсі пройдуть 9 лютого.

За Клінтон готові проголосувати 48 відсотків серед демократів Айови, які планують взяти участь у кокусах, у той час, як за сенатора від Вермонта Сандерса - 45 відсотків.

У той же час в Нью-Гемпширі Сандерс користується трохи більшою підтримкою, ніж Клінтон - 50 відсотків проти 46, згідно з результатами опитування.

В Айові сенатор від Техасу Круз випереджає бізнесмена Трампа - за першу готові проголосувати 28 відсотків ймовірних учасників кокусів, за другу - 24 відсотка. Але розрив між ними знаходиться в рамках статистичної похибки. Що займає третє місце сенатор від Флориди Марко Рубіо значно відстає від них, набираючи 13 відсотків.

При цьому Трамп з великим відривом лідирує в Нью-Гемпширі, де його готові підтримати 30 відсотків ймовірних учасників праймеріз. Рубіо знаходиться на другому місці, але набирає лише 14 відсотків підтримки.

XS
SM
MD
LG