Спеціальні потреби

Поліція в Брюсселі розігнала демонстрацію правих радикалів


У неділю поліція провела 13 нових обшуків в столиці і її околицях.

Бельгійська поліція у Брюсселі водометами розігнала натовп демонстрантів, які зібрались на Біржовій Площі, де проходило вшанування пам’яті загиблих під час останніх терактів. На неділю був призначений марш солідарності, якій був відмінений з причин безпеки. Представники влади заявили, що акція може відвернути ресурси, необхідні для проведення розслідування вибухів в брюссельському аеропорту і на станції метро в бельгійській столиці.

Натомість, сотні людей забрались на Place de la Bourse, щоб зачитати імена загиблих, коли натовп з анти-ісламськими гаслами зайшов на площу та направився до місцевої біржи, ігноруючи прохання поліції забратися. Кого представляли учасники акції - невідомо, втім місцеві СМІ припускають, що це могли бути футбольні фанати чи право-центристські групи.

Ситуація в бельгійській столиці, як і раніше, напружена, оскільки кілька підозрюваних в причетності до вибухів залишаються на свободі. Однак, судячи з усього, слідчі досягли певного прогресу за останні кілька днів.

У неділю поліція провела 13 нових обшуків в столиці і її околицях, затримавши дев'ять осіб для допитів у зв'язку з тероризмом. Як повідомив федеральний прокурор, п'ятеро з них були пізніше відпущені.

Про те, що діяльність терористичної мережі охоплює велику територію, свідчить той факт, що італійська поліція в неділю заарештувала громадянина Алжиру, якого підозрюють в тому, що він виготовляв підроблені посвідчення особи, якими користувалися підозрювані в організації вибухів в Брюсселі і терактах в Парижі в листопаді минулого року.

Поліція повідомила, що Джамаль Еддін Уалі був заарештований в суботу в районі Салерно. Влада повідомила, що незабаром його можуть екстрадувати до Бельгії.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG