Спеціальні потреби

Великобританія може залишитись в Євросоюзі


За чотири дні до історичного референдуму в Британії громадська підтримка схилилася на бік членства країни в Євросоюзі. Останні опитування кажуть, 45% респондентів хочуть залишитися у ЄС, 42% проголосують за вихід.

Соціологи відзначають, зміна настроїв частково відбулася після шокуючого убивства у четвер члена парламенту Джоу Кокс, яка агітувала за ЄС. Вбивця вистрілив у жінку, а потім ударив її ножем з криками «Британія понад усе».

«Зацілуй ненависть геть» - за кілька днів до британського референдуму в столицях континентальної Європи розпочалася кампанія підтримки членства Британії в Євросоюзі.

Десятки людей провели естафету поцілунків у неділю біля Ейфелевої вежі у Парижі, демонструючи, що кохання зближує та долає ворожнечу.

Естафету поцілунків підхопили у Римі. Її учасники кажуть, більшість людей у Європі відчувають близькість до британців, але розділити їх намагаються політики, які переслідують власні корисні інтереси.

“Ми налякані тим, як підняли голови політики популісти. Вони намагаються розділити людей”, - каже учасник акції Люка Нікотра.

У Римі мали послання не лише до британців, які голосують у четвер, 23-го червня, але й до американців, які прийдуть на президентські вибори у листопаді.

«Я тут, бо проти расистських, ксенофобських та таких що провокують ненависть висловлювань Дональда Трампа. Я думаю, він допомагає ісламським екстремістам, бо підтримує війну, а не мир, любов між людьми та толерантність», - говорить бельгійка а нині жителька Італії Наталі де Брю.

XS
SM
MD
LG